Могутня сила Миколаївщини

Новости, Репортер

  17 Окт , 2009

Уже втретє обласний центр зайнятості організовує і проводить Форум роботодавців регіону «Шануємо кращих». 15 жовтня у ньому взяли участь кращі роботодавці з усіх районів області, які найбільш активно та послідовно забезпечують політику зайнятості, позитивні процеси щодо відновлення виробництва, створення нових робочих місць, працевлаштування незайнятого населення та громадян з обмеженими фізичними можливостями. У залі Російського театру в Миколаєві також зайняли свої місця представники влади та органів місцевого самоврядування, працівники служби зайнятості Миколаївщини, профспілкові активісти, інші соціальні партнери служби зайнятості. «Родзинка» цьогорічного заходу – в тому, що він відбувся за участі міністра праці та соціальної політики України Людмили Денісової і заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка.

 

Перебуваючи з робочою поїздкою у Миколаївській області, Людмила Денісова також ознайомилася з роботою соціальних служб Миколаївщини. За умов світової економічної кризи великого значення набуває ефективний діалог влади і бізнесу. Тож, як зазначила міністр, уряд робить усе можливе, щоб співпраця з об’єднаннями роботодавців була конструктивною, йшла на користь людям та державі.

 

Людмила Денісова також спростувала чутки, нібито уряд виступає за підвищення пенсійного віку. Адже рівень життя та тривалість життя людей в Україні не дозволяють цього зробити. Проте деякі новації щодо пенсіонерів будуть запроваджені, зокрема, як вважає соціальний міністр, проїзд у громадському транспорті має бути безплатним не для всіх літніх людей: у декого пенсії такі захмарні, що кожного дня можна їздити хоч на таксі.
Щодо політики у сфері зайнятості населення, то Л. Денісова наголосила: всі відповідні державні програми спрямовані на досягнення головної, стратегічної мети – мінімізувати звільнення з підприємств висококваліфікованих працівників. За словами соціального міністра, реалізація антикризового законодавства у сфері профілактики безробіття і виплати допомоги по частковому безробіттю сприяла збереженню робочих місць і зайнятості понад 6,5 тисячі кваліфікованих працівників на 15 підприємствах країни. А на Миколаївщині, як повідомила Людмила Денісова, уряд, намагаючись підтримати галузь будівництва, викупив 318 квартир у восьми будинках.

 

Але найбільшої вдячності від соціального міністра удостоїлися роботодавці. Попри несприятливі економічні умови, ці люди створюють нові та зберігають уже існуючі робочі місця, підтримують на належному рівні економіку країни. Кращі з кращих керівників підприємств, фірм та організацій були нагороджені Подячними листами Міністерства праці та соціальної політики України.
Привітав присутніх і директор обласного центру зайнятості Микола Ворона:

 

– Наш Форум – це час відзнаки працелюбних, ініціативних, розумних, грамотних людей. Свято тих, хто має волю та бажання змінити життя на краще у нашій країні, незважаючи на всі негаразди, свято тих, хто вболіває за своє майбутнє. Кожен день ви творите добро своєю працею, турбуючись про мешканців Миколаївщини. Саме завдяки вам, шановні роботодавці, багато людей мають можливість нагодувати своїх дітей, дати їм гідну освіту, піклуватися про свої родини та домівки. Саме ви – могутня сила! Тож нехай вас завжди супроводжує людська шана, зігріває радість спілкування з колегами, дружба та любов близьких вам людей!
Того дня своїх лауреатів знайшли Подячні листи від обласного центру зайнятості, обласної ради, облдержадміністрації, Миколаївської міської ради.

 

Андрій ТЮРІН
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ