Обласна рада інформує от 6 жовтня 2009 року

Официально

  6 Окт , 2009

2 жовтня у сесійній залі обласної ради відбулося урочисте вручення щорічної премії кращим педагогічним працівникам Миколаївської області, у якому взяв участь заступник голови обласної ради В.В. Пащенко.
Нагадаємо, що рішенням сесії обласної ради від 15 вересня 2009 року на преміювання ста кращих педагогів області у 2009 році передбачено виділення коштів на суму 150 тис. грн.: по дошкільній освіті – 10 премій, по загальній середній освіті – 50 премій, по позашкільній освіті – 10 премій, по професійно-технічній освіті – 5 премій, по вищій освіті – 5 премій та по управлінню навчальним закладом – 20 премій.
Одразу після вручення премій кращим педагогам області Володимир Пащенко взяв участь в обласному освітянському форумі “Рівний доступ до якісної освіти”, де від імені депутатського корпусу Миколаївської обласної ради поздоровив педагогів з професійним святом та вручив Почесні грамоти обласної ради. Заступник голови обласної ради високо оцінив працю освітян та побажав їм міцного здоров’я та нових творчих здобутків.

 

***

Того ж дня заступник голови обласної ради В.В. Пащенко та депутат обласної ради В.Г. Капітанець взяли участь у святкуванні 70-річчя державного підприємства “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”.
Протягом 70 років свого існування “НАРП” був і залишається підприємством з потужною виробничою базою, сучасним обладнанням, унікальними технологіями, висококваліфікованими професіоналами різних спеціальностей, що дозволяє виконувати замовлення на рівні світових стандартів.

 

Братський район

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту Костуватської сільської бібліотеки. За рахунок спонсорських коштів у сумі 45 тис. грн., виділених ППАФ “Вікторія” (директор депутат районної ради В.І. Степанов), бібліотека набула вигляду закладу європейського зразка.

 

Вознесенський район

Громада села Щербані відсвяткувала 275-ту річницю села. З цієї нагоди відбулися масові культурно-розважальні заходи. На базі Щербанівської ДЮСШ пройшли XIX обласні змагання з веслування пам’яті М.М. Рябошапки, свято вулиці, конкурсно-розважальна програма.
У святі села взяли участь представники органів місцевого самоврядування, керівництво району, гості.

 

Миколаївський район

У Миколаївському центрі соціальної реабілітації наркозалежної молоді “Нове покоління” відбулося свято День здоров’я. Вихованцям вищезазначеного закладу були вручені ключі від автобуса, який придбано завдяки сприянню голови районної ради Ю.В. Серебрякова.

 

Новобузький район

З метою соціального і правового захисту дітей, мінімізації злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище, виконуючи заходи Комплексної програми профілактики злочинності в Новобузькому районі, спільними зусиллями кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів, карного розшуку та служби у справах неповнолітніх при райдержадміністрації проведено Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”. Батьків неповнолітніх, затриманих під час проведення заходу, було притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання ними своїх обов’язків щодо виховання дітей.

 

***

Спортивний клуб “Борець” провів День відкритих дверей у новому відремонтованому залі. Спонсорську допомогу на облаштування приміщення для юних спортсменів надали депутати районної ради Віктор Старченко, один із засновників спортивного клубу, та Віктор Сербін.
Тренер Іван Бобрович, окреслюючи нові завдання для своїх вихованців, побажав їм подальших успіхів і нових перемог.

 

***

Відбулася сесія Новохристофорівської сільської ради, на якій розглянуто хід виконання цільової програми розвитку футболу на території громади та забезпечення пожежної безпеки у населених пунктах. Депутати внесли зміни до бюджету у зв’язку з надходженням дотації з Державного бюджету в сумі 49 тис. грн. на утримання дитячого садка та проголосували за виділення земельної ділянки для будівництва храму Української православної церкви.
За кошти приватних підприємців у селі проводиться поточний ремонт ФАПу.

 

м. Первомайськ

На черговій 71-й сесії міської ради п’ятого скликання депутати розглянули 18 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.
Зокрема депутати затвердили міську Програму підтимки книговидання місцевих авторів на 2009-2015 роки та Положення “Про порядок врахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові територій у місті Первомайську”, внесли зміни до бюджету міста Первомайська на 2009 рік та до рішення міської ради від 25.11.08 №2 “Про затвердження плану підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2009 рік”, відхилили протест Первомайського міжрайонного прокурора на пункт 1 рішення міської ради від 29.07.09 №11 “Про затвердження тимчасового Положення про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та права на їх оренду на земельних аукціонах у місті Первомайську” тощо.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ