Обласна рада інформує від 20.10.09

Официально

  20 Окт , 2009

Снігурівський район

 

На спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, будівництва, з питань депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян та з питань соціального захисту, торговельного та побутового обслуговування населення депутати розглянули питання, які планують винести на засідання чергової сесії районної ради 21 жовтня.
Зокрема було розглянуто письмові звернення сільських голів на фінансування Червонопромінського НВК, Кобзарцівського ДНЗ, ДНЗ Нововасилівської сільської ради, Куйбишевського НВК. Серед інших питань йшлося  також про  передплатну кампанію на періодичні видання учасникам та інвалідам Великої Вітчизняної війни, ремонт пішохідного мосту через річку Інгулець, будівництво дороги з твердим покриттям по вулиці Шевченка в с. Центральне та реконструкцію стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян похилого віку або інвалідів у с. Євгенівка.

 

***

 

На розширеній апаратній нараді за участю  керівників установ і закладів району, міських та сільських голів голова районної ради В.Г. Козирєв проінформував присутніх про розгляд на засіданнях постійних комісій обласної ради питання продовження будівництва газопроводу у с. Новокиївка, ремонту водомережі Снігурівки та можливості фінансування реконструкції дитячих навчальних закладів.Також були розглянуті питання щодо підходів формування бюджету на 2010 рік, про стан радіомовлення в районі, про особливості розрахунків за електроенергію при переході на роботу в осінньо-зимовий період та опалення багатоповерхових будинків міста.

 

***

 

За участю голови районної ради В.Г. Козирєва відбувся черговий форум місцевого розвитку Снігурівського району. Регіональний представник проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” Л.Ю. Руденко-Кардиш розповіла про хід реалізації громадськими організаціями району проекту Програми розвитку ООН і Європейського союзу.
На форумі було відзначено значний прогрес у впровадженні мікропроектів громад району, а також обговорено можливість залучення додаткового фінансування. Але головним питанням розглядалося створення районного ресурсного центру з розвитку громад.
Прийнято рішення звернутися в обласну раду та облдержадміністрацію щодо готовності розпочати нові проекти в районі для подальшого направлення листа від області Європейському союзу та координаторам програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

 

Вознесенський район

 

За сприяння колективу ВП ЮУ АЕС побачила світ книга їхнього земляка Володимира Ярошенка “Криниця народної пам’яті”. Це – результат 40-річної роботи краєзнавця-подвижника, керівника загону “Пошук” Трикратської загальноосвітньої школи зі збору свідчень очевидців, біографій ветеранів і фактів історії рідного краю в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
 Презентація книги відбулася 10 жовтня у Трикратах під час святкових заходів, з нагоди  65-річчя визволення України від фашистських загарбників та Дня села (за участю громадськості,  представників районної влади, депутатів районної та сільських рад).
Спеціально для цього заходу колективи Палацу культури Южно-Української АЕС “Енергетик” підготували святкову програму, в яку, разом з концертними номерами, були включені театралізовані фрагменти з книги земляка-краєзнавця.
Книга видана за кошти, виділені колективом ВП ЮУ АЕС. Від імені мешканців населених пунктів, що входять до складу Трикратської сільської ради, на її сторінках висловлена подяка на адресу адміністрації та профспілковому комітету енергокомплексу.
У свою чергу, у зверненні до читача від імені колективу атомників зазначається, що: “Відокремленому підрозділу “Южно-Українська АЕС”, найбільшому енергетичному підприємству півдня України, випала велика честь сприяти благородній праці збереження народної пам’яті про історичне минуле нашого краю та його людей”.

 

***

 

У селі Бузьке відбулося святкування Дня села. Депутат обласної ради О.П. Лівік та сільський голова О.Б. Кучер привітали жителів села та  відзначили персонально своїх земляків у номінаціях “Суперзолоте, срібне та ситцеве весілля», “Кращий кондитер, кулінар”, “Кращий двір”. Номінантам вручені подарунки, Подяки, Почесні грамоти.
У святковому концерті взяли участь колективи художньої самодіяльності Таборівського та Бузького сільських будинків культури. Урочистості завершилися святковим салютом.

 

***

 

Під час святкування Дня села в смт Олександрівка відбулися підняття Державного прапора, вшанування видатних жителів селища, ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, виставка народних умільців. У ході святкової програми  відзначено жителів Олександрівки у номінаціях “Наймолодший житель” та “Кращий господар”.
Після урочистих заходів пройшов концерт за участю сусідів – учасників самодіяльності села Семенівка Арбузинського району, які подарували громаді  селища змістовну концертну програму та виставу народного театру села Семенівка “Простак”.

 

Новобузький район

 

З метою залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою і спортом, популяризації спортивних ігор та з нагоди 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, рішенням Новобузької районної ради  оголошено турнір з футболу та волейболу на кубок районної ради між дитячо-юнацькою спортивною школою, муніципальною дитячо-юнацькою спортивною школою та фізкультурно-спортивним клубом «Колос».
Змагання проходили згідно зі заздалегідь  складеним графіком і порядком проведення ігор. Отож усі бажаючі мали можливість уболівати за своїх улюбленців. Загалом за турніром спостерігав увесь район.  Похвально,  що у ньому взяли  участь діти різних вікових груп.
У змаганнях з футболу молодшої вікової категорії перемогу отримали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи (директор В.П. Михайлюк), а серед дітей старшого віку – вихованці муніципальної дитячо-юнацької спортивної школи (директор Т.Ш. Хурцилава).
У турнірі з волейболу серед дівчат перше місце посіла команда аграрного коледжу (тренер муніципальної дитячо-юнацької спортивної школи А.М. Воротинцев), а серед хлопців призером стала команда учнів Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (тренер дитячо-юнацької спортивної школи В.В. Момотенко).
Почесні дипломи та шкіряні м’ячі від районної ради переможцям вручив заступник голови районної ради Ю.П. Кочерга.

 

***

 

Територіальні громади Новобузького району взяли активну участь у проведенні акції «Чиста Україна – чиста земля», організованої Миколаївським обласним товариством охорони природи за підтримки обласної ради.
На території міської та сільських рад проведено заходи з благоустрою населених пунктів, прибирання лісових насаджень, очищення узбіч автомобільних доріг, берегів річок, ліквідації сміттєзвалищ. На території міської ради упорядковано сади, сквери, спортивні майданчики, пам’ятники та меморіальні комплекси.
У Новохристофорівській громаді біля дитячого садочка, клубу, сільської ради висаджено кущі троянд та декоративні дерева, придбані за кошти сільського бюджету.
Ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища на території Новомиколаївської, Розанівської Новоюр’ївської, Новомихайлівської, Шевченківської сільських рад. Проведена інвентаризація місць зберігання твердих побутових відходів та робота щодо їх впорядкування. Всі жителі громади брали активну участь у заходах, адже всі мріють жити на чистій, гарній планеті.
Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ