Перші голи, перші емоції

Новости, Спорт

  20 Окт , 2009

Минулої суботи відбулися стартові матчі розіграшу Кубка «Рідного Прибужжя» з футболу-2009, присвяченого пам’яті Миколи Баранова. Щоправда, більшість команд, що заявилися на кубкові змагання, через зайнятість у першості Миколаївської області проведуть матчі 1/8 фіналу дещо пізніше.
У с. Степківка Первомайського району місцева команда приймала «АгроАльянс» з Арбузинського району. Господарі добре підготувалися до спортивного заходу, не стали на заваді навіть рясні дощі, що пройшли напередодні цієї зустрічі. А ось на футбольному полі першу ігрову годину було «сухо». І лише на 62-й хвилині Антону Орлову з «Агро Альянсу» поталанило відкрити рахунок. Степківці кинулися відіграватися і, як це часто трапляється, наразилися на разючу контратаку – 0:2 (гол – в активі Юрія Покидька). Попри всі намагання, бодай забити м’яч у відповідь господарям не вдалося.
Ще в одному поєдинку помірялися силами два «Колоси» – єланецький та братський. Фінальний рахунок засвідчив беззаперечну вищість команди з Єланецького району – 5:1.
Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ