Спасибі вам, учителі!

Новости

  3 Окт , 2009

День працівників освіти – по-справжньому всенародне свято, адже кожного з нас поряд із батьками у життєву дорогу вели і вихователі, і вчителі, і викладачі. Кожен педагог формував і формує в людині особистість, а отже, й виховує усю націю і всю людську спільноту.

 

Щороку у  першу неділю жовтня освітяни отримують вітання і слова вдячності від своїх вихованців. Але не тільки. Традиційним в Україні стало відзначення працівників освіти нагородами державного і місцевого значення.

 

Другого жовтня, з нагоди святкування Дня працівників освіти, у сесійній залі обласної ради відбулося нагородження кращих педагогів Миколаївської області. Це було нелегке рішення для конкурсного комітету. Але все-таки нагороди знайшли своїх переможців. Сто найкращих працівників дошкільної, загальної середньої, вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти були відзначені почесними дипломами та грошовими преміями. Заступники голів обласної ради Володимир Пащенко та облдержадміністрації Володимир Луста привітали освітян з їхнім професійним святом і відзначили їх величезний внесок у формування майбутнього і нинішнього українського суспільства. «Вчитель – це той, хто формує життєву позицію людини, її мораль, її совість, – зазначив Володимир Пащенко, звертаючись до освітян. – Тому на вас лежить величезна відповідальність: ви, як сапери, не маєте права на помилку».

 

А також у цей же день в Обласному будинку культури відбувся урочистий форум «Рівний доступ до якісної освіти».

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ