Тринадцята осінь податківців

Новости, Репортер

  31 Окт , 2009

Державна податкова адміністрація України – служба, в якій головне місце відведено професіоналізму та сумлінній праці. Від результатів роботи фахівців податкових органів залежить завдання стратегічного значення, а саме – наповнення державної казни. 30 жовтня команда податківців області відзначила 13‑ту річницю створення Державної податкової адміністрації України.
З цієї нагоди голова ДПА в Миколаївській області Леонід Корчагін привітав працівників податкової служби, побажав їм миру та спокою, атмосфери радості в житті, суцільного свята у душі та Божого благословення на добрі справи. Працівників податкової служби було нагороджено нагрудними знаками «За бездоганну службу» та Почесними грамотами.
Цього ж дня виповнилася 3‑тя річниця створення Миколаївської обласної громадської організації ветеранів податкової служби. Тому для ветеранів, які передають свій професійний досвід наступним поколінням податківців, свято стало подвійним. Ветеранам, які вже чимало років стоять на сторожі податкового порядку, залишаючись вірними своїй справі, оголошено подяки та вручено почесні грамоти.
Юлія ПУСТОВІТ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ