У гармонії духовності й краси

Культура, Новости

  8 Окт , 2009

23 вересня 2009 року в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося відкриття персональної виставки молодої художниці творчого об’єднання "Прибужжя" Анастасії Андрієвської-Чумак. Саме вона стала першою учасницею виставкового циклу "Нові імена Миколаївщини".
Серед організаторів виставки – управління культури облдержадміністрації та обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.
Для виставкової експозиції талановита художниця представила понад 20 кращих своїх робіт з живопису та графіки. Затишні стіни виставкової зали прикрашають картини, на яких красуються ароматні "Лілії" та тендітні "Весняні квіти". Мерехтять осінніми кольорами пишні хризантеми, а на натюрморті поруч виблискують синьоокі волошки.
У колоритних пейзажах відчувається спокій та гармонія, оживають знайомі кожному з дитинства краєвиди. І дуже хочеться знову повернутися в "Осінній парк", де серед золотавого листя блукають сонячні промені. Все нагадує про недавнє літнє тепло.
Особливе місце у виставковій експозиції займає серія живописних портретів: "Портрет мами", "Портрет Галини Петрівни". Анастасії вдалося передати глядачам характер та внутрішню красу людини. Кожен портрет, немов окреме оповідання. Таким історичним оповіданням є "Портрет дідуся Вані". Молода художниця зобразила звичайну людину з легкою щирою посмішкою та добрими очима, але з незвичайною долею. На старенькому піджаку дідуся Івана гордовито виблискують ордени та медалі Великої Вітчизняної війни. І, дивлячись на портрет цієї людини, хочеться казати тільки слова вдячності.
Кожен, хто познайомився з чарівною творчістю художниці, не залишився байдужим. Це тільки перший творчий крок Анастасії. Попереду багато творчих планів, адже її кредо – "ніколи не зупинятися на досягнутому".

 

Валентина КРИВЦОВА,
керівник обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів
ДПМ "Прибужжя"

Сообщение:

*

НОВОСТИ