Віктор Янукович: «Я готовий подати руку кожному, хто бореться проти цензури в пресі»

Новости

  1 Окт , 2009

– Цими днями стався безпрецедентний випадок – за допомогою підконтрольного суду влада заборонила критикувати дії уряду та Прем’єр-міністра в усіх засобах масової інформації та в рекламі. Цей факт викликає глибоку стурбованість за долю демократії і свободи слова в Україні.

 

Намагання Юлії Тимошенко заборонити критику дій уряду, який вона очолює, та її власні промахи – це перший крок до повернення тоталітарної системи.
Це спроба за допомогою підконтрольних судів та репресивних органів відновити цензуру та взяти під повний контроль інформаційну сферу.
Україна будує громадянське суспільство. І треба визнати – уже немало зроблено на цьому шляху.

 

Політики, які диктують цьому суспільству заборону плюралізму думок, заборону відкритого висловлювання оцінок роботи уряду і найвищих посадових осіб, – небезпечні для суспільства і для майбутнього України. Тому що вони несуть у собі загрозу повного згортання демократичних процесів у нашій державі.
Я звертаюся до всіх громадян України, кому дорогі принципи свободи і вільної думки.

 

Я звертаюся до світової спільноти – ми разом можемо зупинити повернення тоталітарних проявів в Україні.
Ми разом можемо зберегти надбання демократії у нашій державі.
Висловлюю особливу вдячність тим українським незалежним журналістам, які виступили з протестом проти наступу на свободу слова.
Я готовий подати руку кожному, хто поповнить лави борців проти цензури в пресі, за свободу і вільне висловлювання думок.

 

 

Прес-служба Партії регіонів

Сообщение:

*

НОВОСТИ