Визначився октет кращих

31 Окт , 2009

Останній чвертьфіналіст цьогорічного розіграшу Кубка «Рідного Прибужжя» визначився у середу в с. Пересадівці Жовтневого району, де тамтешній «Старт» перевіряв на міць гостей із с. Новопетрівки Снігурівського району.
Зустрічалися команди із сусідніх районів, тож матч перетворився на справжнє дербі, в якому було вдосталь і завзятої боротьби, і красивих комбінацій, і, звісно ж, забитих м’ячів. Пересадівці відкрили рахунок у зустрічі, та невдовзі вже вони опинилися у ролі наздоганяючих. Але господарі поля спромоглися зрівняти рахунок – 3:3, тож, аби визначити найсильнішого, арбітр матчу Віктор Колісник закликав команди до пробиття серії післяматчових пенальті. У цій футбольній лотереї міцнішими виявилися нерви у гостей – 4:2, які й вийшли до наступного раунду змагань. Тепер у поєдинку 1/4 фіналу «Новопетрівка» у неділю прийме вдома «Колос» (с. Степове Миколаївського району). Решта чвертьфінальних матчів відбудеться сьогодні: «Колос» (Доманівка) – «АгроАльянс» (Арбузинський район), «УкрНива» (Березанка) – «Колос» (Новий Буг), «Славія» (Баштанка) – «Колос» (Єланець).