Впевнений крок до фіналу

29 Окт , 2009

Минулого тижня відбулися чергові матчі 1/8 фіналу Кубка «Рідного Прибужжя» з футболу.
Впевнений крок до свого шостого титулу зробили футболісти баштанської «Славії», які у гостях з рахунком 3:1 переграли сусідів‑березнегуватців. Так само не залишили шансів своїм опонентам гравці «Колоса» з Новобузького району, здолавши – 4:2 – представників Новоодеського району.
У вівторок, 27 жовтня, у Вознесенську зустрілися місцевий «Зелений Гай» та гості з Доманівки. Попри очікування, гра пройшла з відчутною перевагою доманівських футболістів, яких, до речі, підтримувала солідна група вболівальників. «Дублем» у складі «Колоса» відзначився Щербина, а гол престижу за господарів провів граючий тренер Геннадій Сорочан. Що ж, один із фаворитів турніру сходить з дистанції вже на першому етапі.
Нагадаємо, що раніше чвертьфінальну путівку вибороли «АгроАльянс» (Арбузинський район), «УкрНива» (Березанський район), «Колос» (Єланецький район) та «Колос» (Степове, Миколаївський район). Останній чвертьфіналіст визначився вчора, у поєдинку між «Новопетрівкою» (Снігурівський район) та «Стартом» (с. Пересадівка, Жовтневий район).
А вже у суботу відбудуться поєдинки 1/4 фіналу. Згідно із проведеним жеребкуванням, «Колос» (Доманівка) прийматиме вдома «АгроАльянс», «Укрнива» чекає на «Колос» (Новий Буг), а рідні стіни та вболівальники допомагатимуть «Славії» у протистоянні з єланецьким «Колосом». Суперником «Колоса» (Степове) буде переможець пари «Старт» – «Новопетрівка».