Юлія Тимошенко – кандидат на посаду Президента України

Новости, Политика

  29 Окт , 2009

Понад двісті тисяч громадян України зібрались 24 жовтня на майдані Незалежності, щоби долучитись до участі у IX з’їзді ВО «Батьківщина» та підтримати рішення про висунення Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко кандидатом на посаду Президента України.
Проведення цього, без перебільшення, доленосного з’їзду ВО «Батьківщина» на головній площі України було символічним. «Ми зібрались на Майдані тому, що залишилось ще чимало невирішених питань, які започатковувались п’ять років тому саме тут, у серці України. У цьому немає нашої провини, але саме ми повинні зробити все можливе, щоби… встановити в нашій державі диктатуру Закону, Права та демократії», – зазначила у своєму виступі Юлія Тимошенко.

 

Прийняттю єдиного рішення, задля якого, власне, і проводився з’їзд, передували виступи відомих політичних та громадських діячів України. І серед них були не лише давні прихильники та союзники Юлії Володимирівни, а й її колишні опоненти, які врешті-решт зрозуміли, що на чолі держави має стати людина, яка не словами, а конкретними справами довела, що вона достойна цієї посади. Старе козацьке прислів’я каже: до булави потрібно й голови. А титанічна робота, яку щоденно і щогодинно виконує Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, щоби втримати країну від падіння в кризову прірву, є яскравим підтвердженням беззаперечної компетенції та гострого розуму цієї вольової жінки. Жінки, яка несе на своїх плечах навіть не чоловічий, а нелюдський тягар.
Тому й не дивно, що очільник Академії наук України, людина-легенда світового наукового співтовариства Борис Патон порівняв Юлію Тимошенко із «залізною леді» Маргарет Тетчер та канцлером Німеччини Ангелою Меркель. А перший Президент України Леонід Кравчук зазначив, що лише завдяки зусиллям Юлії Тимошенко Україна не скотилася в безодню хаосу і що лише її особистість відповідає всім вимогам особистості сучасного лідера та державного діяча.
Своє вагоме слово у підтримку Юлії Тимошенко на посаду кандидата в Президенти України сказали й представники стратегічних галузей вітчизняного промислового комплексу. Зокрема, генеральний конструктор АНТК

 

ім. Антонова Дмитро Ківа саме з Юлією Тимошенко пов’язує відродження національної авіабудівної галузі: «Протягом декількох років Україна не збудувала жодного літака, а багатомільярдні борги загрожували повним знищенням авіабудування. І лише завдяки зусиллям Юлії Тимошенко ми знову почали будувати нові сучасні лайнери». А очільник двадцятитисячного шахтарського колективу, генеральний директор «Ровенькиантрацит», заслужений шахтар України Юрій Зюков висловив щиру подяку Прем’єр-міністру за те, що вона врятувала від загибелі шахтарську галузь і тисячі шахтарських сімей, та наголосив, що Президентом України має стати саме Юлія Тимошенко.

 

Цю думку одноголосно затвердив декількасоттисячний Майдан. Відкрито і привселюдно сотні тисяч громадян України прийняли рішення висунути на посаду Президента України Юлію Володимирівну Тимошенко. А серед цих сотень тисяч голосів звучали й голоси двох з половиною тисяч миколаївців, які виявили бажання взяти участь у цьому, без перебільшення, загальнонародному з’їзді.
І як зазначив голова Миколаївської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Роман Забзалюк: «…Процес висування кандидата в Президенти і має проходити в умовах абсолютної відкритості та прозорості. Саме тому «Батьківщина» пішла шляхом широкомасштабного донесення до всього українського суспільства ідей Юлії Тимошенко та програм уряду, які реально виконуються на благо України».

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ