За здоров’ям – на ковзанах

Новости, Общество

  27 Окт , 2009

17 жовтня 2009р. На вул. Радянській, біля Каштанового скверу, молодіжна організація "Альтер-Спорт" сумісно з "Ролерами Миколаєва" провела перші в м. Миколаєві показові змагання з фігурного катання на роликових ковзанах – "Слалом".

 

Слалом – спорт дуже поширений серед сучасної української молоді та людей з активною життєвою позицією, яким не байдужий їх фізичний стан.
Цілями заходу були – поширення сред молоді ідеї здорового способу життя через спортивне дозвілля.

 

Під час заходу, ведучий закликав глядачів відмовитись від шкідливих звичок, цьому слідувала більшість з присутніх.
Захід пройшов у дружній атмосфері, в форматі показових змагань. У змаганнях взяло участь 18 спортсменів, хлопці та дівчата з Миколаєва. Спортсмену потрібно було на роликових ковзанах за 3 хвилини виконувати трюки, під музику об’їжджаючи 16 фішок, розташованих в один ряд.

 

Судді, нараховуючи бали за трюки, та штрафні бали за збиті фішки, виявили сильніших Миколаївських ролерів. Перше місце здобув Ігор Голубєв, друге місце – Катерина Савіна та третє місце посів Олексій Горєлов. А команда з екстремального катання на роликових ковзанах від організації "Альтер-Спорт" продемонструвала справжнє шоу – карколомні трюки, сальто, високі стрибки з трамплінів не залишили байдужими жодного з глядачів!
Спортивна культура спрямовує енергію підлітків у здорове русло, надає молоді можливість самовиражатися.

 

МО "Альтер-Спорт"

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ