Госпіталь для ветеранів: початок приємних змін

Новости

  3 Ноя , 2009

За дорученням голови обласної ради Т. В. Демченко в Первомайській центральній районній лікарні відбулась нарада за участю голів Первомайської, Арбузинської, Кривоозерської та Врадіївської районних рад.
На порядку денному – проведення ремонтних робіт у Первомайському терапевтичному відділенні № 2 Миколаївського госпіталю інвалідів війни.
Депутатський корпус районної ради, який очолює її голова О. Ф. Маковеєнко, є одностайним у тому, що сьогодні для ветеранів повинні бути створені найкращі умови. Адже прийде той час, що вже нікому буде віддавати борги.
Хоч чинне бюджетне законодавство не дозволяє сьогодні профінансувати з бюджету ремонт госпіталю, все ж вирішено цю добру справу розпочати спільними зусиллями шляхом благодійних внесків.
Як стверджував філософ Конфуцій, краще запалити хоч одну свічку, ніж марно нарікати на темряву. Першими на заклик відгукнулись справжні ентузіасти, депутати районної ради, керівники місцевих господарств О. Ю. Маляренко (ФГ «Основа»), І. М. Савченко (ДГ «Зоряне»), В. А. Чернецький (ДГ «Зелені Кошари») та В. А. Кель (ПСП «Полтавка»). Майже 20 тисяч гривень, виділених благодійниками, дозволили зробити подарунок сивочолим ветеранам – щойно двері відремонтованих двох палат госпіталю гостинно відчинились. Світла подія відбулась напередодні святкування 65‑ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
До доброї справи долучились селищний і сільські голови територіальних громад району, які подарували лінолеум та два телевізори.
Ці події в районі є ще одним кроком до омріяної країни самоврядних громад. І далеко не останнім у конкретно поставленій меті – відремонтувати самотужки все приміщення госпіталю.
Оскільки ця проблема не байдужа ні районному керівництву, ні народним обранцям району, депутат районної ради І. М. Савченко на позачерговій ХХІХ сесії районної ради п’ятого скликання від 28 жовтня 2009 року зініціював подальший збір коштів на відкриття ще однієї «депутатської» палати в госпіталі. Його ініціатива була дружно підтримана.
Не чекаючи манни з неба, свій внесок у добру справу роблять і депутати сільських рад району. Недарма в традиціях нашого народу благодійність була ще з давньоруських часів.
Тож органи місцевого самоврядування Первомайщини не сподіваються, що ефективне і демократичне управління запровадить хтось – вони його вибудовують власноруч.
Світлана КІРІЄНКО,
головний спеціаліст районної ради
Фото Данила КІТА
м. Первомайськ

Сообщение:

*

НОВОСТИ