Країна з перевиробництвом… дурнів

Новости, Общество

  10 Ноя , 2009

На світі нічого нема в такій кількості, як дурнів

Запорізьке козацьке прислів’я
Це про світ і про нашу рідну Україну говориться. А дійшли такого висновку в спірці між собою два філософи-козаки: один отаман Дмитро Жила (символічне прізвисько) та бідний козак на прізвисько Корж. Названий     так тому, що колись було доп’явся до отого омріяного біднотою коржа.

 

Спірка ж стосувалася кількості дурнів у країні. Багатенький отаман твердив, що їх лише двоє на всю Україну. А отой упертий Корж твердив, що їх набагато більше. А згадався отой філософський диспут двох давніх українців після перегляду недавнього шоу, яке веде всюдисущий мудригаль Савик Шустер, отой, що всюди побував і всюди встигає свої п’ять до українських справ прикласти. Пригадав його тому, що він підвів "теоретичну" основу про невмирущу владу олігархів і безнадійність надії об’єднаного блоку лівих, яким за хитромудрою статистикою наших численних та різноманітних інституцій, фондів, ще чогось там, ну ніяк не світить прихід до влади. Словом, за Шустером: спускайсь, куме, на дно і не бовтайся, бо за гроші у нас можна добитися такого результату, на який ніхто і не сподівається. А ось замовник певен: буде так, як він, любий і милий, для себе та рідних, ближніх та далеких кумів "будує" державу. А чого ж, якщо вірити запевненню нашого гаранта, то ми стали жити набагато краще. Ось не уточнив гарант, кому саме "нам" стало краще жити. По наших селянах цього не видно. Правда, помітив, що в містах усі сміттєконтейнери поділені між "власниками"-бомжами. То, може, їм краще?..

 

Був оце гарант у Луцьку: розпинався про "героїв" схронів, які "відвоювали" у фашистів вільну Україну, розповідав отим хлоп’якам у червоних погонах, яке то було героїчне військо: било і фашистів, і поляків, особливо від них дісталось комунякам. Ото вояки! Недарма він знайшов серед них і Героїв України, і орденоносців, і пам’ятники їм зводить. А як же! Героїв своїх народу треба знати. А то до героїв "примазуються" то Іван Кожедуб, то Сидір Ковпак, а отих дрібніших скільки, коли їх вже стане менше, а ще краще, щоб уже зовсім їх не стало. А то голову морочать! Бачте, пільги їм надавай!

 

А дзуськи не хочете! У нього і так є про кого турбуватися…
Он, аж 46 мільйонів укрів-трипільців. Отож то і душа болить за всіх 46 мільйонів.
14 жовтня був наш Президент у Луцьку: про всіх там уболівав. Ось лише не помітив тролейбусників, які (ох, нахаби) лише чотири місяці не одержують зароблену платню, а вже ремствують.

 

Дітей годувати нічим, на хліб нема грошей. Нема хліба, то годували б їх пряниками, як колись французька королева.
Так ні, їм давай хліб та ще гроші. А де їх візьме отой власник? Отак і розвішував локшину на вуха, хоч вона вже давненько неїстивна, протухла. Та це не так важливо. Важливо її розвішати, а там, хоч вовк траву їж?!

 

А про що ми починали? Про дурнів. Так правий був Корж, коли говорив про численних дурнів в Україні. Їх у нас багацько. Їх б’ють, їх товчуть. А вони все одно голосують за отих отаманів, що вже стали і мільйонерами, і мільярдерами. Тим більше, що у нас ними стали хлопці спритні, саме ті, хто прихопив збудоване коржами за роки радянської влади, а вони нині стали господарями. А коржі залишилися, хоч і в більшості, але дурнями. І коли вони порозумнішають? Один пан Бог знає! Вже 18 років наступаємо на одні і ті ж граблі, вони нас б’ють, а ми не розумнішаємо. Можливо, слабенько б’ють, як говорив Корж. То коли у нас уже поменшає отих дурнів, що продовжують наступати на одні і ті ж самі граблі? Коли?..

 

P.S. До яких пір шустери, кісельови, всякі хронікери будуть вчити наш народ, як ми маємо жити у нашій державі?
Дивись на Схід і Захід – там уже чимало країн, якими правлять ліві.
Оце і є та локшина, яку колись нам варила Раїса (Горбачова), а тепер Катерина (Клер-Кетрін Чумаченко), а їх чоловіки нам розвішували на вуха…

 


Віктор ЗАДОРОЖНИЙ, один з тих, хто не розумнішає у незалежній Україні, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни

с. Радсад Миколаївського району Миколаївської області, що в тій багатій на дурнів Україні

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ