Наркоманія – життя без майбутнього

Культура, Новости

  21 Ноя , 2009

Проблема наркоманії є однією з найгостріших в Україні, адже наслідки наркоманії та темпи її розповсюдження вражають своєю руйнівною дією. Наркотики нищать людину зсередини – всі її відчуття, цінності, переконання, здібності, вміння, жвавість розуму. Залежність від наркотиків уводить людину в наркотичний лабіринт, вихід з якого знайти дуже важко, але можливо. Тому треба замислитися перед тим, як перший раз спробувати наркотик.

 

 

Що ж штовхає людину до зближення з наркотиками? Звідки беруться в суспільстві наркомани і токсикомани? Відповідям на ці та інші запитання буде присвячений семінар за темою "Наркоманія – дорога в безодню", який відбудеться в рамках роботи інформаційного центру з тендерних питань у відділі документів з гуманітарних наук ОУНБ ім. О. Гмирьова 25 листопада о 12.00. У семінарі візьмуть участь представники управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації, фахівці обласного наркологічного диспансеру, студенти Миколаївського аграрного університету.

 

У ході заходу розглядатимуться наступні питання: розвиток пристрасті до наркотичних речовин, наслідки наркоманії, профілактика і лікування наркоманії, причини зростання наркозалежних, представлені кількісні показники хворих у Миколаївській області та інше.
До уваги учасників семінару будуть запропоновані виставка літератури та документальний фільм про найважливішу проблему людства.

 

Людмила КРАСИЛЬНІКОВА, бібліотекар відділу документів з гуманітарних наук ОУНБ ім. О. Гмирьова

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ