Обласна рада інформує від 03.11.09

Официально

  3 Ноя , 2009

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери за вагомий внесок у реалізацію найважливіших завдань соціального захисту громадян та зразкове виконання службових обов’язків згідно з розпорядженням від 27 жовтня 2009 року голови Миколаївської обласної ради Т. В. Демченко Почесною грамотою обласної ради нагороджуються:
– С. Ф. Поздишева – провідний спеціаліст відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Первомайському районі;
– В. П. Трокай – страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заводському районі м. Миколаєва;
– В. П. Ухань – головний інженер Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства;
– Г. Г. Жукова – заступник керуючого Миколаївським обласним відділенням фонду соціального захисту інвалідів;
– Ю. В. Подима – заступник начальника відділу організаційної роботи та взаємодії із соціальними партнерами та громадськістю Миколаївського обласного центру зайнятості;
– Г. Т. Кабецька – заступник директора – начальник господарсько-договірного відділу Миколаївського обласного центру зайнятості;
– А. В. Андрощук – перший заступник начальника інспекції – заступник головного державного інспектора праці територіальної державної інспекції праці у Миколаївській області;
– С. О. Пугач – старший державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Миколаївській області.
За вагомий особистий внесок у реалізацію найважливіших завдань соціального захисту громадян, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків Подяка обласної ради оголошується:
– Л. В. Степановій – збиральнику низу взуття взуттєвої дільниці Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства;
– В. Ю. Косогорову – водію Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів.

 

Вознесенський район

 

29 жовтня відбулося виїзне засідання постійних комісій районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, та соціального захисту і охорони здоров’я населення.
У ході роботи депутатами здійснено аналіз використання суб’єктами підприємницької діяльності родовищ корисних копалин на предмет дотримання чинного законодавства, наявності необхідної дозвільної документації, виконання угод соціального партнерства, надходжень до бюджетів коштів від розробки надр.

 

 

Миколаївський район

 

На території Кіровської та Радсадівської сільських рад на чолі із заступником голови обласної ради В. В. Пащенком працювала робоча група депутатів обласної ради з питання використання коштів, які були виділені з обласного бюджету місцевим бюджетам на реконструкцію та відновлення дошкільних навчальних закладів відповідно до цільової обласної Програми реконструкції та відновлення аварійно-небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості. Участь у роботі взяв також заступник голови районної ради С. М. Григор’єв.
Було відвідано дошкільні навчальні заклади “Світлячок” Кіровської сільської ради та “Сонечко” с. Новобогданівка Радсадівської сільської ради.

 

***

 

27 жовтня відбулися районні урочистості з нагоди 65‑ї річниці визволення України від фашистських загарбників біля меморіального комплексу загиблим воїнам у селі Ковалівка.
На заході були присутні заступник голови районної ради С. М. Григор’єв, депутати обласної ради В. Г. Погорєлов та М. І. Бялик, керівництво районної держадміністрації, голова районної організації ветеранів України О. П. Чарушнікова, селищний та сільські голови, представники первинних ветеранських організацій району, учасники бойових дій. депутати районної ради.
Ветерани і гості в рамках свята взяли участь в урочистому мітингу з покладанням квітів, хвилиною мовчання та салютом вшанували пам’ять загиблих. Під час екскурсії по музею Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів учні-екскурсоводи розповіли про експонати одного з кращих шкільних музеїв району, а ветерани поділилися спогадами про події Великої Вітчизняної війни.
Крім цього, учнями Ковалівської та Ольшанської загальноосвітніх шкіл було підготовлено святковий концерт для ветеранів.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ