Обласна рада інформує від 21.11.09

Новости, Официально

  26 Ноя , 2009

СНІГУРІВСЬКИЙ район

 

Питання забезпечення дієвої системи соціального захисту дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стало предметом районної конференції на тему “З любов’ю та турботою до дитини”.
В її роботі взяли участь голова районної ради В. Г. Козирєв, голова райдержадміністрації О. Д. Заморій, Снігурівський міський голова Б. П. Соловйов, сільські голови, спеціалісти з питань сім’ї, дітей та молоді району і сільських рад; директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; начальник відділу освіти райдержадміністрації, представники кримінальної міліції у справах дітей Снігурівського РВ УМВС, директор районного центру зайнятості, головний лікар центральної районної лікарні; представники духовенства.

 

На конференції вручено Почесні грамоти за вагомий внесок у виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення сприятливих умов для розвитку їх здібностей, формування духовних і моральних якостей та з нагоди 20‑річчя прийняття Конвенції про права дитини.

 

Грамоти отримали опікун Бєлєй Мирослава Іванівна, яка, маючи своїх двох дітей та хвору матір, одинока, оформила опікунство над трирічним Віталіком, мати якого померла, а батько перебуває у місцях позбавлення волі, та прийомна мати Яковенко Тамара Іллівна, яка впродовж двох років усиновила чотирьох дітей від 12 до 16 років та створила для них справжню родину.

 

Як зазначалось на конференції, у районі створено систему соціального захисту дітей. Служба у справах дітей райдержадміністрації систематично надає безпосередню практичну допомогу дітям, які перебувають у надзвичайних та особливо складних умовах. З метою попередження насильства, жорстокості по відношенню до дітей та дитячої смертності вживаються заходи щодо вилучення їх з місць, де їм загрожує небезпека.

 

Наприкінці конференції її учасники підтримали пропозицію голови районної ради В. Г. Козирєва щодо можливості створення в районі притулку для дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район
Керівництво району ознайомилось із ходом завершення ремонтних робіт у Кіровському та Зеленоярському дошкільних навчальних закладах, а також з роботою системного частотного електроприводу на артезіанських свердловинах у Радсадівському пришкільному інтернаті, дошкільному навчальному закладі “Казка” Радсадівської сільської ради та у селі Зелене.

 

Після цього на спільній нараді керівництва районної ради і райдержадміністрації обговорено шляхи вирішення питання статусу Радсадівського пришкільного інтернату.
Райдержадміністрацією запропоновано реорганізувати Радсадівський пришкільний інтернат у соціально-реабілітаційний центр “Дитяче містечко”, підпорядкований службі у справах дітей райдержадміністрації, внести зміни до Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007–2010 роки, передбачивши кошти в районному бюджеті на його фінансування.

 

м. ЮЖНОУКРАЇНСЬК
Гідротехнічні споруди, гідромеханічне та електротехнічне обладнання Ташлицької ГАЕС і Олександрівської ГЕС знаходяться у задовільному, робочому стані – такого висновку дійшли державні інспектори з експлуатації електричних станцій та мереж, що протягом тижня перевіряли об’єкти гідрокаскаду Южно-Українського енергетичного комплексу. Згідно з висновками комісії, споруди та обладнання ГЕС-ГАЕС відповідають вимогам проекту та діючих нормативних документів і можуть виконувати свої функціональні завдання.

 

У підсумковому акті перевірки інспектори Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж погодились із висновками станційної комісії, яка за участю представників інституту-проектувальника «Укргідропроект» протягом жовтня виконала детальний аналіз експлуатаційного та технічного стану об’єктів гідрокаскаду для розробки додаткових заходів з підвищення їх надійності та безпеки.

 

За результатами обстеження южноукраїнські фахівці визначили близько двох десятків заходів, реалізація яких дозволить уникнути виникнення критичних ситуацій. У переліку – реконструкція системи стаціонарного вібромоніторингу, добудова агрегату № 3 гідроакумулюючої станції, організація незалежного резервного електрозабезпечення об’єктів ГАЕС, консервація недобудованих гідротехнічних споруд тощо.

 

До вищепереліченого державні інспектори додали технічні та організаційні заходи щодо взаємодії Ташлицької ГАЕС та Южно-Українскої АЕС із об’єднаною енергетичною системою країни на випадок виникнення в ній аварійної ситуації. Усі намічені роботи передбачається втілити в життя протягом 5 років.

 

 

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ