Обласна рада інформує від 28.11.09

Новости, Официально

  28 Ноя , 2009

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

 23 листопада дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Трихатської сільської ради після завершення капітального ремонту системи опалення здійснив перехід на цілорічне функціонування. На встановлення газового опалення було використано майже 55 тис. грн. з місцевого бюджету.

Наразі діти мають можливість виховуватися у гарних, затишних, а головне – теплих кімнатах садочка.
З цією подією дітей та батьків привітали районне керівництво та сільський голова П. А. Цибко.
Керівники перерізали символічну червону стрічку та привітали жителів села з видатною подією, побажали щастя та багато-багато дитячих посмішок.

 

***

 Наступного дня відбулася нарада під головуванням голови районної ради Ю. В. Серебрякова та голови райдержадміністрації О. М. Біжана, під час якої розглядалося питання щодо ходу будівельних робіт з реконструкції дитячого садка «Струмочок» у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у смт Ольшанське.

Участь у заході взяли також Ольшанський селищний голова І. П. Кваса, представники ВАТ «ЮГцемент», генеральний підрядник.
У ході засідання підрядній будівельній організації рекомендовано ліквідувати недоліки до 1 грудня 2009 року та надати кошторис розрахунків будівельних робіт, які необхідно виконати для завершення реконструкції.

 

 

БАШТАНСЬКИЙ район

За участю районного керівництва відбулося спільне засідання «круглого столу» керівників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади і представників політичних партій.

У своєму виступі голова районної ради М. П. Бенюх подякував присутнім за ті зусилля, які спрямовуються на розвиток району депутатами районної та сільських рад незалежно від партійної належності.
Михайло Петрович наголосив на тому, що, попри гарячі дискусії на засіданнях постійних комісій, на сесіях, депутати приймають оптимальні рішення в інтересах району. Як приклад, було наведено інформацію, що, незважаючи на економічну кризу в державі, у районі збереглося зростання виробництва на 11,4 %.
Керівництво району закликало усі політичні сили до подальшої співпраці на благо Баштанщини.

 

 

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ