Перемога – за шістдесятою школою!

Новости, Общество

  21 Ноя , 2009

Запекла та драматична боротьба з участю миколаївських учнів відбувалася на традиційному турнірі "Біола-Ігри Чемпіонів".

 

Свої спортивні можливості показали представники 19 шкіл. Кожна команда виставила сім учнів різних класів. Обов’язковою умовою організаторів було те, що в команді повинно бути чотири хлопці та три дівчини. У кваліфікаційній стадії учасники змагалися у двох вправах: "Смуга перешкод" та "Біатлон". За їх підсумками визначилися чотири фіналісти, які й поборолися за звання володаря Кубка міста. Цей титул, показавши найкращі результати у вправах "Бої гладіаторів" та "Біатлон", завоювали учні школи №60, якими опікується вчитель Сергій Гукаленко. Срібними призерами стали вихованці школи № 54, бронзовими – школярі з 28-ї школи, а четвертими фінішували учні 48-ї миколаївської школи. Усіх призерів нагородила пам’ятними відзнаками, а переможцям вручили грошові премії від одного зі спонсорів заходу – "ЮніорБанку".

 

До речі, тріумфаторів турніру нагороджували аж двоє олімпійських чемпіонів – Юрій Білоног та Юрій Нікітін, які представляють спортивний клуб "Біола". "Я приємно вражений активністю та бажанням дітей перемогти, – сказав нам Юрій Нікітін, олімпійський чемпіон зі стрибків на батуті. – Ми побачили вперту та безкомпромісну боротьбу. Усі старалися так, що мені самому хотілося вийти на старт. Нічого. Ще вийду. Торік ми змагалися на "Іграх чемпіонів" з Юрієм Білоногом і я був спритнішим. Мабуть, Білоног захоче реваншу, і миколаївські учні це побачать. Ми обов’язково в майбутньому зорганізуємо спортивні баталії".

 

Додамо, що однією із учасниць змагання була донька уславленої миколаївської атлетки Інги Бабакової. Ніколь Бабакова виступала за другу гімназію. "У мене психологія переможниці, – сказала після турніру п’ятикласниця. – Та цього разу ми до фіналу не потрапили. Я впевнена, що всі мої перемоги ще попереду, адже моя кар’єра ще тільки починається". Як і її мати, Ніколь Бабакова займається легкою атлетикою і обрала дисципліну стрибки у висоту. Особистий рекорд юної атлетки – 1,25 метра.

 

Олег ЗУБАРУК

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ