У фіналі – Новий Буг і Степове

24 Ноя , 2009

Минулої неділі визначилися фіналісти Кубка «Рідного Прибужжя» з футболу пам’яті журналіста Миколи Баранова

Як і очікувалося, єланецький «Колос» у гостях дав справжній бій своїм одноклубникам зі Степового. Попри те, що футболісти з Миколаївського району потужно почали поєдинок і першими відкрили рахунок (а могли ще збільшити свою перевагу, якби реалізували 11-метровий штрафний удар), єланчани перед перервою перехопили ініціативу й спромоглися зрівняти рахунок – 1:1. І лише в другому таймі більш досвідчені степівчани схилили шальки терезів на свій бік – 3:1.

А ось у Новому Бузі боротьби не вийшло – місцевий «Колос» з рахунком 4:0 нокаутував «АгроАльянс» з Арбузинщини. Голами в складі господарів поля відзначилися Подлєнєв, Вінівітін, Рижук, ще один м’яч – в пасиві арбузинця Покидька, який вразив власні ворота.

Таким чином, у фіналі 2009 року зустрінуться «Колос» (Степове) і «Колос» (Новий Буг). Фінальний матч відбудеться у суботу, 28 листопада, на штучному полі Центрального міського стадіону м. Миколаєва. Початок гри – о 12.00.