Встановлено факт незаконної діяльності в сфері грального бізнесу

Новости

  21 Ноя , 2009

Співробітниками податкової міліції Миколаївської області в ході відпрацювання суб’єктів господарювання, які в порушення вимог Закону України від 15.05.09 №1334-VI «Про заборону грального бізнесу в Україні» організовують і проводять азартні ігри, встановлено факт незаконної діяльності в сфері грального бізнесу, а саме: роботи „підпільного” грального залу в
м. Миколаєві.
В ході перевірки вилучено 8 гральних автоматів загальною вартістю близько 139 тис. грн., за допомогою яких організатором створено умови для здійснення азартної гри та видачі грошових виграшів її учасникам.
Вилучені гральні автомати вивезено на зберігання до складських приміщень УМВС України в Миколаївській області до прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.
На даний час проводяться заходи з підготовки та направлення матеріалів до суду відповідно до статті 3 вищезазначеного закону, яка передбачає застосування фінансових санкцій до організатора, який налаштував проведення азартних ігор, у вигляді штрафу в розмірі 5 млн. грн. з конфіскацією грального обладнання, а прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України, а також притягнення за вказане діяння до кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством.

ГУ статистики у Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ