Єдиний шлях, що веде до знання

Общество

  17 Ноя , 2009

17 листопада святкується Міжнародний день студента. Саме напередодні цього свята хотіла б розповісти про студента – громадського діяча, з яким мені поталанило познайомитися на одному з масових заходів декілька років тому.
Я, активна студентка МДУ ім. В.О. Сухомлинського, майже кожен день спілкуюсь з багатьма студентами. Молодь є різна: одні займаються спортом, інші – музикою, треті – пишуть вірші, деякі захоплюються наукою. Але є й такі студенти, що прагнуть бути активними в усьому: громадські діячі, відмінники у навчанні, займаються науковою роботою, спортом, музикою… Саме такою різноплановою людиною є Андрій Михайлович Кузюк.

 

Андрій – студент Миколаївського політехнічного інституту (МПІ). Навчається на IV курсі кафедри "Автомобілі та автомобільне господарство" за спеціальністю "інженерна механіка". Я знаю його як сумлінного і відповідального студента та активного громадського діяча. Звичайно, що активний студент – це лідер. Тому з першого курсу він вже виконував обов’язки старости групи. Кожен знає, що бути старостою – це відповідальна посада. На першому курсі навчання його обрали президентом студентської ради Миколаївського політехнічного інституту. Саме з цього часу в Андрія розпочинається бурхлива громадська діяльність, він плідно співпрацює з адміністрацією та студентами, проводить суспільно корисні та культурно-масові заходи, які проходять на високому професійному рівні. Налагоджує зв’язки з іншими ВНЗ м. Миколаєва та виводить студентську громаду МПІ на міський, обласний та всеукраїнський рівень.

 

А. Кузюк є членом Вченої студентської ради і клубу інтелектуальних ігор. З 2008 року виконує обов’язки віце-президента студентської ради з громадських зв’язків.
Щоб досягти життєвого успіху, лише добрих намірів замало. Не допоможуть тут нарікання, що, мовляв, он, бачиш, як йому щастить, а я… Андрій дуже багато працює і, як говорив один з класиків, "кожного дня вичавлює з себе раба". За цим принципом живе Андрій Кузюк. Кожного дня він працює над собою, навчається чогось нового і вдосконалює свої знання.

 

Андрій працює скаут-лідером на громадських засадах з дітьми, учнівською та студентською молоддю, а також волонтером Миколаївської обласної дитячої громадської організації "Миколаївська спілка скаутів" – сьогодні однією з найвпливовіших громадських організацій м. Миколаєва і області.
У 2008 році на конференції студентів Миколаївського політехнічного інституту його обрано представником студентства у Миколаївському міському молодіжному муніципалітеті – консультативно-дорадчому органі ради з питань молодіжної політики при міському голові.
Він є членом правління Миколаївської обласної молодіжної екологічної організації "МАМА-86", неодноразово брав активну участь у громадських акціях з благоустрою, спрямованих на реалізацію міської програми "Чисте місто" (нагороджений подячним листом міського голови).
У лютому 2009 року Андрія Кузюка як досвідченого організатора обрано головою студентської палати Миколаївського міського молодіжного муніципалітету при міському голові. Але на цьому він не зупиняється і стає членом, а з квітня 2009-го – секретарем молодіжної колегії при голові облдержадміністрації.

 

Активно бере участь у розробці молодіжної політики міста та області. За високі досягнення у молодіжній політиці, відданість та професіоналізм у своїй справі в червні 2009 року його обрано головою Центральної районної організації м. Миколаєва Миколаївського обласного відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союзу молоді регіонів України". Слід зазначити, що Андрій є політично досвідченим членом найавторитетнішої в Україні політичної партії – Партії регіонів та входить до її молодіжного крила.
Коли я спілкуюся з такими активними людьми, як Андрій, розумію: щоб досягнути успіху, потрібно багато і сумлінно працювати.

 

За значні успіхи у навчанні та активну громадську позицію, що сприяє розвитку міста та його уславленню на всеукраїнському та міжнародному рівнях, Андрій Кузюк нагороджений іменною стипендією міського голови.
За активну громадську діяльність та значний внесок у розвиток студентського самоврядування Миколаївської політехніки його відзначено грамотою адміністрації Центрального району м. Миколаєва. За вагомий особистий внесок у розбудову громадянського суспільства, наполегливу багаторічну волонтерську працю з дітьми, підлітками та молоддю він нагороджений подячним листом міського голови.
У жовтні 2009 року Андрію Кузюку вручено Почесний знак "За видатні заслуги перед "Миколаївською політехнікою" ІІІ ступеня.
Як сказав Бернард Шоу, єдиний шлях, що веде до знання, – це діяльність.

 

Анастасія СНІГУР,
активіст Миколаївського обласного відділення
"Союзу молоді регіонів України"

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ