Жереб кинуто!

Новости, Спорт

  5 Ноя , 2009

У вівторок у приміщенні обласної організації ФСТ «Колоса» відбулося жеребкування, яке визначило команди-господарі півфіналів цьогорічного розіграшу Кубка «РП». У процедурі взяли участь голова облорганізації «Колоса» Володимир Борухов та його заступник Валерій Запорожець, головний суддя змагань Микола Герасименко та представник нашої редакції Андрій Тюрін.
Отже, сліпий жереб відправив «АгроАльянс» (Арбузинський район) у гості до «Колоса» (Новий Буг), а єланчанам належить готуватися до непростого в усіх відношеннях вояжу до с. Степового Миколаївського району. І якщо у першій парі сили команд більш-менш рівні, то триразовий володар Кубка «РП» «Колос» (Степове), безперечно, є фаворитом другого півфінального протистояння. Проте, не забуватимемо, що саме єланецький «Колос» у попередньому раунді змагань вибив з турнірної орбіти не кого-небудь, а саму баштанську «Славію», причому це було зроблено саме в гостях! От і довіряй після цього передматчовим «раскладам» і прогнозам…
Що ж, тепер сільським футболістам та вболівальникам залишається лише дочекатися завершення зняття «мораторію» на проведення спортивних заходів.
Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ