Жорстокість, що не знає меж

Новости, Право

  28 Ноя , 2009

Мешканцями селища Новобузького району в полі, за три кілометри від місця їх проживання, була виявлена незвичайна знахідка.

 

Як потім з’ясували правоохоронці, в той день на місці колишнього розташування зрошувальних систем селяни шукали азбестові труби для господарських потреб. Під час пошуку в одній з ям вони побачили людську ногу. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка при огляді виявила труп невідомого чоловіка. Співробітники міліції встановили особу потерпілого та почали розслідування.

 

Розкрити резонансний злочин правоохоронцям вдалося у той же день. Усі підозри відразу пали на двох рідних братів, одному з яких 21 рік, а другому – 23. У ході слідства також було встановлено, що загиблий з листопада 2008 року по лютий поточного року працював за наймом і жив у одного з братів. Родом він з Херсонської області, без певного місця проживання. Господар за роботу розраховувався з наймитом їжею, одягом та надавав дах над головою, але, мабуть, 37-річному чоловікові потрібні були і гроші, які йому не платили, і тому іноді він здійснював дрібні крадіжки не тільки з домоволодіння годувальника, але й із сусідніх ділянок.

 

Після чергової крадіжки підозрюваний запросив у гості свого брата, і вони разом вирішили провчити невдячного працівника. Спочатку хлопці трохи його відлупцювали, а потім зв’язали та завантажили в мотоцикл, при цьому не забули взяти з собою лопати. Вивезли чоловіка в степ.

 

Як розповів при допиті слідчому один з братів, того вечора у них уже дозрів план убивства. Розв’язавши загиблому руки та обмотавши мотузку навколо його шиї, вони змусили його копати яму. Спочатку чоловік не чинив опір, але, за словами підозрюваних, діяв дуже повільно, тому вони згадали, що поряд, у 500 метрах від місця події, є вже готові ями. Перетягнувши туди свою жертву, один із братів штовхнув чоловіка в яму. Побачивши озлобленість на обличчях молодих людей, він почав благати, щоб вони перестали так жартувати, бо він уже усвідомив свою провину. Але у відповідь на всі його прохання один із братів стрибнув до нього в яму і почав наносити чоловікові удари лопатою по голові. Від першого удару лопата зламалася, а від третього – чоловік упав на землю і захрипів. Коли підозрюваний виліз з ями, то було чути, що наймит ще живий. Врятовувати його вони навіть і не намагались, а навпаки – швидко почали закопувати ще живу жертву. Коли душогуби повернулися додому, то один з них став погрожувати своєму рідному братові, щоб той мовчав і нікому не розповідав про те, що трапилося, мовляв, його може спіткати така ж доля. Раніше брати не потрапляли в поле зору правоохоронних органів. За даним фактом порушена кримінальна справа за ст. 115 (навмисне вбивство).

 

Владислав ГНАТЕНКО, СЗГ УМВС України в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ