Державність – на їхніх плечах

Новости, Репортер

  8 Дек , 2009

У російському драматичному театрі відбулося урочисте засідання з нагоди свята працівників місцевого самоврядування. Про здобутки та втрачені можливості депутатського корпусу розповіла голова обласної ради Тетяна ДЕМЧЕНКО. Вона зазначила, що саме розбудова органів місцевого самоврядування дала новий поштовх для подальшого зміцнення державності України.

 

 

 – На плечах цих людей – державність України, – зауважила Тетяна Василівна. – Слід відзначити, що саме місцеве самоврядування стало тим підґрунтям, на якому базуються принципи народовладдя.

 

Що далі нам чекати від такої форми правління? Народний депутат України Микола Круглов не тільки розповів про основні напрямки запропонованого урядом реформування  органів місцевого самоврядування, а ще й виклав власні думки з цього приводу:
– Тримаю в руках карту нового територіального розподілу нашої країни. І вжахаюся: нам знову пропонують старост. Як за війни. Ще варто перейменувати міліцію у поліцію…

 

Це, так би мовити, ложка дьогтю до діжки меду. Але Микола Петрович, попри обов’язкові на свята поздоровлення, правий у головному: такий територіальний устрій нас не влаштовує.

 

Голова обласної ради Тетяна Демченко  вручила грамоти Верховної Ради України і грамоти обласної ради ряду працівників місцевого самоврядування.
Приємно, що не забули і попередніх керівників рад – із великим задоволенням завітали на зустріч  і Іван Трохимович Грицай, І Михайло Миколайович Москаленко, і Володимир Дмитрович Чайка, який нині успішно керує обласним центром. 

 

– Миколаївщина – потужна сила,- відзначила голова обласної ради. – У нас діють 333 місцеві ради, більше 6000 депутатів різних рівнів. Це – дуже багато.
Аби не втратити нароблений досвід, аби не соромно було дивитись людям у вічі – слід працювати. А робити це можна лише за умов цілковитої згоди різних політичних сил, як це відбувається в обласній раді.

 

Прикметно, що і цього року Миколаївщина працює стабільно. Це підтвердив і голова державної податкової адміністрації у Миколаївській області Леонід Корчагін. Принаймні, податкова зібрала нинішнього року значно більше, ніж минулого.
Народний депутат України Микола Круглов, голови обласних рад минулих каденцій – Михайло Москаленко, Володимир Чайка, Іван Грицай з висоти власного досвіду побажали присутнім якнайкращого.

 

Петро ІЛЬЇН
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ