Дорога до знань

Новости, Репортер

  31 Дек , 2009

У загальноосвітній середній школі села Шевченкове Новобузького району навчається близько двохсот дітей. У тому числі і діти з села Богомази, яке розташоване від Шевченкового за вісімнадцять кілометрів, та населеного пункту Шевченкове-2. Усього до школи по непростим, особливо у цю зимову пору, степовим дорогам підвозиться понад сорок учнів.

 

Підвіз до цієї школи завжди був проблематичним.
Але на допомогу школі прийшла обласна рада, депутатський корпус якої на тридцять третій сесії вирішив придбати за кошти обласного бюджету десять шкільних автобусів, у тому числі і для Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
І ось двадцять восьмого грудня новенький, сяючий автобус уже стояв біля стін школи.

 

На урочистості з нагоди його вручення до шевченківців завітали заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, голова Новобузької районної ради Валентина Терзієва, депутат обласної ради Віктор Лагодієнко, інші гості.
Автобус прийняли Шевченківський сільський голова Михайло Плюта та директор школи Ніна Радько.

 

Учні радісно зустріли високих гостей. Тим паче, що ця Шевченківська школа є однією з кращих у районі. Водночас зі звичайними предметами тут викладають танці, музику. До речі, останньому предмету школярів навчає син Шевченківського сільського голови Сергій Плюта, котрий закінчив консерваторію в Одесі та повернувся до рідного села навчати своїх маленьких односельців прекрасному. У школі також діє гурток декоративно-побутового мистецтва «Умілі руки».

 

Заступник голови обласної ради Володимир Пащенко поздоровив дітей, педагогічний колектив і всіх шевченківців зі святами та побажав, щоб новенький автобус допоміг школярам успішніше торувати дорогу до знань.

 

Андрій ЧИЖЕНКО
Фото автора

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ