Електронні аспекти роботи бібліотек

Культура, Новости

  10 Дек , 2009

У Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва (ОБЮ) пройшов міжвідомчий семінар для бібліотекарів системи профтехосвіти за темою «Інформаційні ресурси: від накопичення до ефективного використання».

 

З доповіддю «Центри сприяння соціальній адаптації юнацтва» виступила директор бібліотеки Н. В. Іванова. Аналітичним і практичним досвідом роботи в системі «УФД/Бібліотека» поділилася перед слухачами заступник директора з автоматизації бібліотеки НУК ім. адмірала Макарова І. В. Бондарь. А завідуюча електронним читальним залом цієї бібліотеки Т. Д. Корольова провела навчальний тренінг за темою «Корпоративний каталог вузівських бібліотек м. Миколаєва», у наповненні якого бере участь разом з шістьма бібліотеками вищих навчальних закладів і обласна бібліотека для юнацтва.

 

Цікавим був книжковий водограй «Що читає молодь», який провела викладач Інституту підвищення кваліфікації вчителів І. М. Рада. З пошуковим інтерфейсом Зведеного електронного каталогу «Ресурси бібліотек м. Миколаєва» гостей познайомила завідуюча відділом інформаційних ресурсів і комп’ютерних технологій С. А. Намесник.

 

Друга частина міжвідомчого семінару пройшла в цікавій, творчій обстановці: професійний огляд «Інформаційні можливості веб-сайтів бібліотек Миколаєва» зробила методист відділу інформації, маркетингу і менеджменту Н. В. Драгуновська. Гості отримали методичні поради з «Правил пошуку інформації в мережі Інтернет» від провідного бібліотекаря відділу інформаційних ресурсів і комп’ютерних технологій Т. М. Руснак.

 

Цікаво були проведені завідуючими відділами ОБЮ презентації можливостей бібліотеки в рамках віртуальної мозаїки «Бібліотека – територія молоді» та майстер-клас за інтерактивною пізнавальною програмою «Хочу все знати».

 

На закінчення міжвідомчого семінару заступник директора з бібліотечної роботи О. А. Ярмоленко запросила бібліотекарів до діалогового майданчику «Залучення юнацтва до бібліотек: сучасні аспекти мотивації».

 

Віра МАРУЩАК, працівник ОБЮ

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ