Флагману аграрної науки – 25!

Новости, Репортер

  10 Дек , 2009

Цього вівторка велика дружна родина Миколаївського державного аграрного університету відзначила хоч і не круглу, але видатну дату в житті своєї альма-матер.

 

Рівно 25 років тому в Миколаєві було відкрито філіал Одеського державного сільгоспінституту. Згодом вищий навчальний заклад, що мав на меті підготовку фахівців для сільського господарства Півдня України, називався по-різному – і сільськогосподарський інститут, і аграрна академія, тепер от – аграрний університет. Проте всі ці роки не «вивіска» прикрашала цей виш. Фірмовою візитівкою Миколаївської аграрки були, є й, певно, ще не одну чверть століття залишатимуться високий рівень організації навчального процесу, створення гарних побутових умов і культурно-спортивного дозвілля для своїх студентів і, звичайно, та неповторна, по-справжньому сімейна обстановка, що панує в цьому визнаному центрі Півдня України з підготовки спеціалістів для аграрного комплексу та інших галузей економіки і державного управління.

З нагоди свята у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі зібралися професори і викладачі МДАУ, студенти, випускники аграрного вишу, члени їхніх родин. Не дивно, що привітати винуватців свята на чолі з ректором аграрного університету В’ячеславом Шебаніним завітала ціла когорта дарувальників – представники органів влади та державних установ, громадських організацій та колеги з інших миколаївських вишів… А у морі привітань та побажань усіляких гараздів не загубилися й теплі привітання від заступника голови обласної ради Володимира Пащенка, який передав найщиріші слова вдячності від представників депутатського корпусу області.
Ще раз тебе зі святом, Флагмане аграрної науки!

 

Влас. інформ.
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ