Казковий вечір у «Дубках»

Новости, Репортер

  19 Дек , 2009

Сьогодні улюблене свято нашої дітвори – День святого Миколая. Хлопчики та дівчатка з нетерпінням чекають на теплі слова та подарунки з боку дорослих… ба, святого Миколая. Ось і вчора до вихованців обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки» завітала чарівна Фея (вона ж – голова обласної ради Тетяна ДЕМЧЕНКО), яка передала вітання та дарунки від Покровителя малечі.

 

 

Кожного із майже 200 дітей, які перебувають у «Дубках», спіткала нелегка доля. Багато хто з них виріс без батьків, у злиднях та поневіряннях. Тож кожне добре слово, не кажучи вже про матеріальну допомогу, – як бальзам на поранені душі цих діточок. Останні роки обласна рада з ініціативи Тетяни Демченко здійснює опіку над цим дитячим медичним закладом. Але солідні кошти – сотні тисяч гривень, виділені з обласного бюджету на придбання медичного обладнання та ремонт приміщень санаторію, як вважає Тетяна Василівна, – то лише мала частина того, що всі ми повинні ще зробити для цих знедолених діточок. Бо всі ми у великому боргу перед ними…

 

Що ж цього разу підготував святий Миколай для вихованців санаторію? Це – великий кольоровий телевізор, солодкі подарунки кожному з хлопчаків та дівчаток. Ото було радощів у малечі! А поки дітлахи розглядають і вже навіть смакують такими довгоочікуваними презентами, повідомимо: фінансово у придбанні подарунків посприяв начальник управління Національного банку України в Миколаївській області Михайло Клименко.

 

Варто зазначити, що й іменинники свята неабияк порадували шанованих гостей – своїм дзвінким сміхом, щасливими посмішками на обличчях та чудовим концертом. І бодай на цей справді казковий вечір кожен із них забув про свою хворобу.

 

Андрій ТЮРІН
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ