Людський фактор та бюрократичні перепони

Новости, Официально

  10 Дек , 2009

Дев’ятого грудня відбулося засідання президії обласної ради. Вела засідання голова президії, голова обласної ради Тетяна ДЕМЧЕНКО. У роботі взяли участь заступник голови облради Володимир Пащенко, голови постійних комісій облради, керівники фракцій, а також представники облдержадміністрації.

 

Серед інших питань можна виділити питання про небажання з незрозумілих причин ОДА приймати на свій баланс пам’ятку історії та монументального мистецтва «Курган Слави». За рішенням обласної ради облдержадміністрація повинна була взяти пам’ятник на баланс до 1 грудня, але вона цього не зробила.

 

Значення Кургану Слави для історії області складно переоцінити. Наголошу лише, що туди була перевезена земля із 625 братських могил Миколаївщини.
І недогляд, неувагу з боку обласної громади до цього пам’ятника можна порівняти лише з тим явищем, коли людина ставиться недбало до могил найближчих родичів.

 

Також незрозуміла позиція ОДА по наступному факту…
Нещодавно за ініціативою постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку було закуплено вісім новеньких автомобілів з ручним керуванням для людей, у котрих, на жаль, ампутовані обидві ноги. Цей факт за умов економічної кризи є безпрецедентним, адже держава у нинішньому році подібних кроків узагалі не робила.

 

Але облдержадміністрація вручила ці автомобілі тихцем, потай від обласної ради, не запросивши на вручення жодного депутата.

 

Голова вищезгаданої постійної комісії Віктор Відяпін так прокоментував подібний факт:
– Ви знаєте, це не по-людськи. Це черствий бюрократичний підхід до гарних, добрих справ, які треба б висвітлювати, замість того, щоб ховати їх. Адже вони такі важливі саме з моральної точки зору…
Втім, крапки над «і» будуть розставлені на сесії облради.

 

Андрій ЧИЖЕНКО
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ