На робочій хвилі

Официально

  8 Дек , 2009

3 грудня на своєму засіданні зібралася комісія обласної ради з питань житлово‑комунального господарства, будівництва, приватизації та власності (голова – Олександр ЗУБКО).

 

Питання щодо комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» уже неодноразово порушувалося на засіданнях комісій обласної ради. Цього разу депутати чітко визначили те, що було «зірвано» не лише приватизацію підприємства (натомість проведено корпоратизацію), а й терміни проведення необхідної на те процедури, щоб Акт оцінки майна та інвентаризації аеропорту був чинним. Недійсний документ не надає права на законне оформлення процесу приватизації. Як буде розвиватися хід подій у цьому напрямку, покаже час, адже депутати прийняли рішення про подання звернення до облдержадміністрації із запитом про звітування щодо кардинальних мір з приватизації аеропорту.

 

Турботою народних обранців лишається і ситуація з коштами, які виділені на соціальні та екологічні проблеми у зв’язку із завершенням будівництва Ташлицької ГАЕС. Справді, як повідомив депутат обласної ради Микола Машкін, усього з обласного бюджету було виділено 23 мільйони 550 тисяч гривень на 34 об’єкти, а освоєно наразі фактично третину цих коштів – 8 мільйонів. Отже, треба зазначити, що стан соціальних об’єктів, які мають бути приведені до ладу, здебільшого залишає бажати кращого. І, мабуть, недаремно з цього приводу Тетяна Демченко сказала: «В Богданівській загальноосвітній школі Доманівського району почали укріплювати фундамент, а врешті-решт частина школи завалилася. І грошей немає, і школи немає».

 

Протягом засідання депутати розглянули ще ряд важливих питань, з-поміж яких і зменшення орендних ставок, і призначення керівників комунальних підприємств, і внесення змін, що стосуються сміттєпереробки.

 

Юлія ПУСТОВІТ

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ