Обласна рада інформує від 15.12.09

Официально

  15 Дек , 2009

11 грудня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося урочисте свято з нагоди 80‑річчя обласного радіо та 50‑річчя обласного телебачення. Багато шанованих гостей з усіх куточків України прибули до Миколаєва, щоб ушанувати справжніх професіоналів інформаційного простору, якими є наші земляки – працівники радіо і телебачення.

 

В. о. голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України О. І. Наливайко у вітальному слові зазначив, що облдержтелерадіокомпанія на чолі з генеральним директором О. О. Митрофановим є однією із кращих в Україні. Тож цілком закономірно, що урочистий вечір у театрі був щедрим на зорепад державних нагород, почесні звання та відзнаки за творчу самовіддану працю.

 

З найщирішими привітаннями до ювілярів від імені депутатського корпусу обласної ради звернувся заступник голови обласної ради В. В. Пащенко. Від імені голови обласної ради Т. В. Демченко Володимир Валентинович вручив генеральному директору облдержтелерадіокомпанії вітальну пам’ятну адресу, а кращим працівникам колективу – Почесні грамоти обласної ради.
Ряд тележурналістів та операторів отримали заохочувальні цінні подарунки, спонсором яких став Торговий дім «ВЕЛАМ».

 

***

 

14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у Миколаєві відбувся молебень у каплиці та покладання квітів до пам’ятника «Скорботний янгол Чорнобиля». У рамках заходів ушанування відбулися і обласні урочисті збори, під час яких заступник голови обласної ради В. В. Пащенко вручив Почесні грамоти обласної ради мужнім, героїчним, самовідданим людям – учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

 

***

 

За дорученням голови обласної ради Т. В. Демченко 14 грудня з виїздом на місце робоча група із числа депутатів обласної ради (на чолі з О. О. Омельченко) вивчала питання несанкціонованого видобутку піску у с. Новопетрівка Новоодеського району. Її висновки передані для подальшого розгляду на засіданні профільної комісії обласної ради.

 

***

 

Делегація представників органів місцевого самоврядування і громадських організацій Снігурівщини на чолі з головою районної ради В. Г. Козирєвим на запрошення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України побувала у Києві, де взяла участь в урочистій церемонії нагородження переможців VІІ Всеукраїнського конкурсу проектів і Програм розвитку місцевого самоврядування 2009 року.

 

Дипломами переможців відзначено такі проекти:
«Здоров`я нації – найбільша суспільна цінність» (керівником проекту є Інна Володимирівна Шмигельська);
Нововасилівський сільський голова з проектом «Оновлення водомережі для розвитку села» (керівник проекту – директор комунального підприємства «Первоцвіт» Любов Михайлівна Гаран);
Центральний сільський голова Петро Миколайович Іваніна з проектом «Подаруємо майбутнє дітям» (керівник проекту – депутат районної ради, директор ПОСП «Свобода» Степан Дмитрович Гошва);
Червонодолинський сільський голова Ольга Іванівна Кузьменюк з проектом «Село моє – моя родина, для мене ти єдине» (керівник проекту – депутат районної ради, директор Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віктор Михайлович Антипенко);
Червонозірський сільський голова з проектом «Майбутнє українського села – нові водомережі» (керівник проекту – депутат районної ради, директор ПОСП «Суворова» Петро Михайлович Кугляр).

 

Нинішнього 2009 року за участю громадських організацій Снігурівщини підготовлено і реалізовано 10 різноманітних проектів. Виконано робіт на загальну суму майже 1,5 млн. гривень, половина з яких отримано від інвестиційних фондів. Шість проектів передбачали збирання коштів серед населення. Громадськими організаціями було зібрано та вкладено в реалізацію проектів більше 55 тис. гривень.
Принагідно зазначити, що в області успішно впроваджується проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (ПРО/ООН). Виграно 13 проектів Фонду сприяння місцевому самоврядуванню.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ