Обласна рада інформує від 17.12.09

Официально

  17 Дек , 2009

14 грудня заступник голови обласної ради В. В. Пащенко взяв участь у заходах, присвячених вшануванню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Пам’ять по загиблим ліквідаторам вшанували молебнем у капличці Святого Миколая, а одразу по його завершенню заступник голови обласної ради В. В. Пащенко разом із керівництвом облдержадміністрації взяв участь у зустрічі з головами громадських організацій області «Союз Чорнобиль України». Під час зустрічі були розглянуті питання забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС житлом, їх лікування та оздоровлення, а також пенсійного забезпечення. В області проживає 8019 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Завершилося вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС урочистими заходами у приміщенні головного управління МНС України в Миколаївській області.

 

Зі сцени Володимир Валентинович від імені депутатського корпусу Миколаївської обласної ради висловив вдячність ліквідаторам за їх безсмертний подвиг. Заступник голови обласної ради побажав чорнобильцям міцного здоров’я та довгих років життя, а також вручив Почесні грамоти обласної ради деяким з них.

 

***

 

15 грудня на базі Миколаївського союза воїнів‑інтернаціоналістів і запасу відкрився оновлений музей, присвячений афганським подіям 1979–1989 років.

 

Участь у відкритті музею взяли заступник голови обласної ради В. В. Пащенко та заступник голови облдержадміністрації В. І. Травянко.

 

На думку Володимира Валентиновича, дебати на тему необхідності введення військ Радянського Союзу до Афганістану зводяться до пустих балачок. Важливо зберегти пам’ять про ті події та людей, які виконували свій обов’язок, а про те, що дії тодішніх керівників держави були необхідні, свідчить факт, що і сьогодні в Афганістані ведуться бойові дії, а країну вважають центром світового тероризму.

 

Під час багатьох виїздів по області Володимир Пащенко неодмінно відвідує школи та музеї бойової слави при них, і на запитання про необхідність перевидання книги «Афган – боль и память» він ще жодного разу не почув «ні». Заступник голови обласної ради запевнив присутніх, що депутатський корпус обласної ради зробить все можливе для підтримки воїнів‑інтернаціоналістів області.

 

***

 

Того ж дня Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначив свій ювілей – 70 років із дня заснування.

 

Участь в урочистому заході з нагоди 70‑річчя інституту взяв заступник голови обласної ради В. В. Пащенко, який відзначив вагомий внесок Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та його працівників у розвиток такої необхідної сфери, як підвищення кваліфікації педагогів. Володимир Валентинович тепло привітав присутніх та вручив почесні грамоти обласної ради робітникам колективу інституту за внесок у розбудову освітянської галузі.

 

Основними напрямками діяльності інституту є: підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів, стажування молодих спеціалістів; науково‑методичне забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів; науково‑дослідна робота з проблем розвитку освіти в області; створення та обслуговування сучасних інформаційних систем; упровадження системи моніторингових досліджень якості освіти; розробка й видання навчальних програм, навчально-методичних посібників тощо. Щорічно в інституті навчається понад 3 тисячі осіб.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

 

На базі спортивного комплексу державного підприємства «Племрепродуктор «Степове» відбулася 18‑та районна спартакіада.

 

Упродовж дня на спортивних майданчиках вели завзяту боротьбу представники селищної, сільських громад Миколаївського району.

 

Заступник голови районної ради С. М. Григор’єв, голова райдержадміністрації О. М. Біжан побажали всім учасникам яскравих перемог, нових особистих і командних рекордів, спортивної вдачі, а згодом нагородили переможців і призерів змагань грамотами й вручили кубки.

 

***

 

12 грудня свій 85‑річний ювілей відзначило село Улянівка. Місцеві жителі мали можливість вибрати відпочинок на свій смак: бути присутніми на відкритті бібліотеки, подивитися святковий концерт, відвідати виставку місцевих умільців.

 

Прикрасою свята став виступ вокального колективу художньої самодіяльності «Червонополяночка», який цього року відзначив 25‑річний ювілей.

 

«Червонополяночка» – це справжнє джерело відродження української народної пісні у Миколаївському районі. За ці роки колектив досяг значних успіхів у сфері культурної діяльності, бере активну участь не тільки в районних, а й в обласних конкурсах.

 

Цього дня Улянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відсвяткувала 55‑річний ювілей, а дошкільний заклад «Джерельце» – 20‑річний. Вони гостинно прийняли своїх гостей – колишніх випускників, жителів села, які прийшли привітати ці заклади з днем народження.

 

У залі сільського клубу зібралися громада села та представники районної влади. Привітання та цінні подарунки були вручені старожилам Улянівки, сім’ям, які відсвяткували 50 років подружнього життя, та молодим сім’ям, батькам новонароджених діточок, ветеранам війни та праці.

 

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ