Обласна рада інформує від 22.12.09

Официально

  22 Дек , 2009

17 грудня 2009 року під головуванням заступника міністра палива та енергетики Н. Ю. Шумкової в м. Южноукраїнську відбулося засідання штабу з питань будівництва Ташлицької ГАЕС. Участь у заході взяли депутати обласної ради – заступник голови обласної ради В. В. Пащенко та голова постійної комісії з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики В. П. Фукс.

 

Під час засідання начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації С. К. Григор’єва повідомила присутніх про затримку фінансування соціально-екологічних об’єктів за рахунок коштів Ташлицької програми та звернулася з проханням прискорити фінансування, на що заступником міністра палива та енергетики Н. Ю. Шумковою було обіцяно прискорити фінансування на добудову соціально-екологічних об’єктів.

 

Заступник генерального директора ВП «Южно-Українська АЕС» з капітального будівництва Ю. К. Фомін повідомив, що Рахункова палата України вважає використання коштів на ремонт Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Старофлотських казарм нецільовим, тому фінансування можливе лише у 2010 році та за рахунок власних коштів НАЕК «Енергоатом».

 

Заступник міністра палива та енергетики Н. Ю. Шумкова завірила, що фінансування ремонту театру та казарм буде проведено за рахунок власних коштів НАЕК «Енергоатом» у наступному році.

 

Заступник голови обласної ради В. В. Пащенко озвучив позицію депутатів обласної ради щодо фінансування ремонту Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру в сумі 500,0 тис. гривень, до того ж рішення обласної ради є обов’язковими до виконання на території області.

 

Голова постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики В. П. Фукс підтримав позицію депутатського корпусу із зазначеного питання.

 

Враховуючи викладене, депутати обласної ради – учасники заходу запропонували голові обласної ради Т. В. Демченко звернутися до заступника міністра палива та енергетики Н. Ю. Шумкової щодо дотримання обіцянок стосовно фінансування ремонту Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Старофлотських казарм.

 

***

 

18 грудня голова обласної ради Т. В. Демченко взяла участь у відкритті 9‑поверхового 108‑квартирного житлового будинку в м. Миколаєві по вул. Архітектора Старова, 14.

 

Будівництво цього будинку стало можливим завдяки тісній та злагодженій співпраці Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, обласної та Миколаївської міської рад. Зокрема з цих трьох джерел надано пільгові кредити на житло 61 молодій сім’ї на загальну суму 14,5 млн. грн., з яких: кошти державного бюджету – 5,78 млн. грн., кошти обласного бюджету – 3,24 млн. грн., кошти бюджету міста Миколаєва – 5,48 млн. грн.

 

Житлова проблема для молодих сімей є чи не найактуальнішою – сьогодні у черзі на отримання пільгового кредиту по Миколаївській області фактично перебуває близько 800 кандидатів.

 

Голова обласної ради Т. В. Демченко тепло привітала присутніх із новосіллям та наголосила на тому, що депутатський корпус обласної ради налаштований на подальшу співпрацю з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

 

Сьогодні, зокрема, діє обласна Програма забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період з 2003‑го по 2012‑й роки, за рахунок якої мешканці Миколаївщини мають можливість вирішити свою житлову проблему.

 

***

 

Того ж дня голова обласної ради Т. В. Демченко відвідала Миколаївський обласний дитячий туберкульозний санаторій «Дубки», щоб привітати його вихованців зі святом – Днем святого Миколая.

 

Сьогодні у санаторії перебуває на лікуванні 140 дітей. Потреби закладу – на постійному контролі голови обласної ради і депутатського корпусу. Цього року обласна рада виділила санаторію «Дубки» 200 тисяч гривень на покращання харчування, а також 300 тисяч гривень на поточний ремонт. За рахунок цих коштів було проведено ремонт спортивної зали та клініко-діагностичної лабораторії, замінено вікна.

 

У переддень свята Тетяна Василівна завітала до дітей не з порожніми руками – кожний вихованець санаторію отримав солодкі подарунки, а заклад – новенький телевізор. Діти в свою чергу подарували голові обласної ради цікаву казкову виставу, чим подякували за підтримку та постійну увагу з боку депутатського корпусу.
Тетяна Василівна тепло привітала присутніх з Днем святого Миколая та побажала їм міцного здоров’я.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ