Обласна рада інформує від 31.12.09

Официально

  31 Дек , 2009

Адміністрація обласної дитячої лікарні, лікарі-неврологи неврологічного відділення та батьки хворих дітей надіслали голові обласної ради Т. В. Демченко листа, у якому висловлюється їх щира вдячність обласній раді за кошти, які були виділені спеціально на закупівлю препарату «Диспорт».

 

Цей дорогий препарат використовується для лікування дітей, хворих на ДЦП та інші паралітичні синдроми з підвищеним м’язовим тонусом.

 

Згідно із рішенням сесії обласної ради обласній дитячій лікарні було виділено кошти у сумі 300 тисяч гривень на придбання 110 флаконів препарату «Диспорт». Навіть одна його ін’єкція має диференційовану довготривалу дію на розслаблення м`яза та дозволяє в більш короткі терміни провести комплекс реабілітаційних заходів. Більше того, при лікуванні спастичних варіантів дитячого церебрального паралічу медиками констатовано цілковиту його ефективність. Вартість одного флакона – в межах семи тисяч гривень, що не кожній родині, в якій виховується дитина, хвора на ДЦП, під силу.

 

Завдяки придбаному препарату в обласній лікарні у 2009 році проліковано 83 дитини, із яких 20 – повторно. З них 47 діток – це мешканці Миколаєва, 46 – представники сільських районів області, 10 пацієнтів – це малюки з Миколаївського будинку дитини.

 

Як йдеться у листі, завдяки лікуванню препаратом «Диспорт» значно поліпшився стан хворих дітей та підвищилася можливість їх реабілітації до повсякденного життя.

 

Медики та батьки висловили щире сподівання та велику надію, що у дітей-інвалідів, хворих на ДЦП, і у 2010 році буде змога для лікування дорогим препаратом за кошти обласного бюджету.

 

***

 

Громада села Новотимофіївка Снігурівського району, яке мальовниче розкинулося на лівому березі річки Інгулець, ще у липні поточного року за власні кошти закінчила будівництво газопроводу розвідних мереж по селу завдовжки майже три кілометри. На це пішло більше ніж 1170 тисяч гривень. На сьогодні завершено і будівництво підвідного газопроводу (вартістю понад 520 тисяч гривень) до села, і йде підключення газу до будинків.

 

Люди розраховували все будівництво провести своїми силами. Та однією особливістю цього проекту був перехід газопроводу через річку Інгулець. Це і збільшило вартість підвідного газопроводу у перерахунку на один будинок з розраховуваних більше 8 тисяч гривень – до 12,5 тисячі гривень на практиці. Крім сімей, які згодні дофінансувати підведення газу за власний рахунок, є значна кількість родин, матеріальний стан яких потребує фінансової підтримки.

 

Про цю ситуацію, в надії на сприяння депутатів обласної ради у виділенні з бюджету 2010 року фінансового ресурсу на завершення газопроводу у сумі 300 тисяч гривень, – до голови обласної ради Т. В. Демченко звернулася громада села та голова районної ради В. Г. Козирєв.

 

Оскільки питання фінансування будівництва газопроводів вирішуються у сесійній залі за участю всього депутатського корпусу, нині письмове звернення направлено на розгляд профільної комісії для внесення нею відповідних пропозицій..

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ