«Посади» добро у своєму серці

Новости

  12 Дек , 2009

Навесні, коли земля пробуджується від довгої зимової сплячки, прокидаються і наші почуття та добрі помисли, загострюється одвічний потяг до прекрасного. Ось і в 2010 році розквітне прекрасний яблуневий сад в одному з миколаївських вишів.
У листопаді в Миколаївському державному університеті імені В. О. Сухомлинського проходила акція «І навесні заквітне яблуневий сад», учасниками якої були Інститут педагогічної освіті (директор О. М. Пєхота) та факультет іноземної філології (заступник декана з виховної роботи В. В. Баркасі).
Ініціатором акції виступив історико-культурний, духовно-просвітницький центр при кафедрі педагогіки початкового навчання (завідуюча С. І. Якименко). Активно працювала зі студентами та організувала прид-
бання саджанців викладач кафедри педагогіки початкового навчання А. Б. Бреславська.
Посадили свій саджанець ректор університету В. Д. Будак, проректор з наукової роботи Г. В. Грищенко, проректор з науково‑педагогічної роботи та перспективного розвитку університету А. В. Овчеренко, директор Інституту педагогічної освіти О. М. Пєхота та її заступник Н. О. Прасол, завідувач кафедри педагогіки початкового навчання С. І. Якименко, О. В. Сухомлинська, О. Є. Олексик, О. Я. Савченко, студентські ради Інституту педагогічної освіти та факультету іноземної філології.
Кошти на придбання саджанців зібрали зусиллями студентів Інституту педагогічної освіти та факультету іноземної філології. Цей сад є символом діяльності великого вченого, педагога, героя соціалістичної праці, члена-кореспондента АПН СРСР В. О. Сухомлинського.

 

Важлива роль у нагляді за яблуневим садом належить університетському комендантові З. М. Оришаці. Сподіваємося, що навесні ці молоді дерева розквітнуть і милуватимуть око.
Хочеться сказати, що це не перша подібна акція з озеленення студентського парку. Початок було покладено акцією «Зелена галявина». Навесні відбулося відкриття цього прекрасного куточка, де протягом року можна спостерігати веселі барви ірисів, хризантем, тюльпанів, нарцисів, троянд, а у центрі галявини розташований гранітний фонтан, який став улюбленим місцем студентів і має назву «Віра. Надія. Любов». А найцікавішим є те, що серед студентства побутує така прикмета: «Кинь монету у фонтан – здасиш сесію на «відмінно».
У планах кафедри педагогіки початкової освіти є ще відкриття галявини «Лісових фігур».

 

Олена ПЕРЕБИЙНІС
Ольга ГАРИФУЛЛІНА
Фото Тетяни САВЧУК

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ