Про Курган Слави і бюджетні колізії

Официально

  10 Дек , 2009

8 грудня відбулося спільне засідання двох постійних комісій облради – з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування; з питань підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу, торговельно-побутового обслуговування населення та захисту прав споживачів. Вела зведене засідання голова першої із зазначених комісій Олена СИМОНЕНКО.

 

Депутати розглянули питання, котрі планується винести на сесію обласної ради.
Зокрема, вони заслухали свого колегу – голову постійної комісії облради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій Олександра Смирнова.
Олександр Миколайович повідомив присутніх про те, що очолювана ним комісія розробляє проект звернення до Верховної Ради України та Президента України стосовно ситуації, що склалася навколо прийняття Державного бюджету України на 2010 рік.

 

Зокрема Олександр Смирнов зазначив:
– Ми стурбовані тим, що ситуація з Держбюджетом знаходиться в глухому куті. Якщо так і далі буде продовжуватися, то збільшується ризик розбалансування бюджетів усіх рівнів. Також збільшується ризик щодо неможливості фінансування закладів бюджетно-культурної сфери…
Депутати одностайно підтримали ініціативу постійної комісії облради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

 

Також на засіданні було розглянуто питання щодо укомплектування сільських шкіл, до яких здійснюється підвезення дітей автобусами. На розгляд депутатів був представлений список сільських населених пунктів, малеча яких потерпає від неналежної організації процесу підвозу до навчальних закладів.

 

Незрозумілим видається питання і стосовно передачі на баланс області пам’ятки історії та монументального мистецтва «Курган Слави», що розташований у місті Нова Одеса. Цей меморіал є одним із найвизначніших пам’яток мужності і слави наших предків у Великій Вітчизняній війні, що знаходиться на території Миколаївської області. Коштів на ремонт у Новоодеської міської ради, на чиєму балансі знаходиться пам’ятник, немає. Але справа з передачею його на баланс області зупинилася. Миколаївська обласна державна адміністрація чомусь не поспішає приймати пам’ятку в обласну комунальну власність. Чому?

 

І друге питання. Чи збережемо ми цю втілену в камінь криваву та водночас героїчну історію наших дідів та прадідів для нащадків?
Депутати розглянули й інші питання порядку денного.

 

Андрій ЧИЖЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ