Спортивні обжинки року

Новости, Спорт

  31 Дек , 2009

29 грудня голова обласної ради Т. В. Демченко разом з головою обласної державної адміністрації О. М. Гаркушею взяли участь в урочистому підбитті підсумків спортивного 2009 року.

 

Тетяна Василівна від імені депутатського корпусу обласної ради висловила щиру подяку спортсменам Миколаївщини, які у цьому кризовому для економіки році вибороли багато перемог та продовжують прославляти рідний край своїми здобутками.

 

Т. В. Демченко зазначила, що депутати обласної ради підтримували і надалі будуть підтримувати спорт в області. Як приклад підтримки з боку депутатського корпусу голова обласної ради навела рішення сесії обласної ради від 26 березня цього року «Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на період до 2012 року», згідно з яким розділ «Фінансове забезпечення» програми поповнився новими пунктами:

 

– надання фінансової допомоги спортивним школам, засновниками яких є фізкультурно-спортивні товариства;
– виплата стипендій перспективним молодим спортсменам–шахістам Миколаївської області;
– забезпечення придбання житла спортсменам – переможцям і призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, найбільш перспективним спортсменам та їх тренерам.

 

Тетяна Василівна побажала присутнім міцного здоров’я, благополуччя та значних спортивних досягнень, а також вручила Почесні грамоти обласної ради тим жителям області, які всіляко допомагають розвиткові спорту в області.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ