У Миколаївському міськвиконкомі змінилась «влада»

Новости, Общество

  12 Дек , 2009

3 грудня більшість чиновників нашого міста лишились свого робочого місця. Адже місцеву владу «захопили» студенти. Здійснити захоплення міськвиконкому допоміг проект «День самоврядування», який проводиться уже вдруге в Миколаєві. Цього разу – за ініціативою новоствореної в місті організації «Студреспубліка».

 

 

33 студенти з шести вищих навчальних закладів і технікумів пройшли суворий конкурс. До свого стажування вони поставились дуже відповідально – кожен підготував індивідуальний проект, який описує існуючу в місті проблему і запропоновані студентом способи її вирішення. З цього приводу зрання міський голова Володимир Чайка провів апаратну нараду за участю студентів‑дублерів. Нараду міський голова розпочав з того, що нагадав представникам молодіжного самоврядування про перші роки незалежності. Він розповів і про проблеми постачання води, і про відключення електроенергії, і про невиплату заробітної платні. «Все це лишилось у минулому», – наголосив мер. Також з його вуст пролунали слова настанови: «Колеги, потрібно забути слово «дай», потрібно самостійно працювати. «Дай» – це вчорашній день».

 

 

Особливої церемонії передавання влади не було, мер просто представив студентів‑дублерів, зазначивши, що наприкінці дня вони всі отримають сертифікати про стажування в міськвиконкомі. Крісло міського голови зайняв студентський мер Миколаєва, переможець регіонального туру мультифестивалю «Студентська республіка» Сергій Кочнєв (Чорноморський державний університет імені Петра Могили, юридичний факультет).

 

Підсумки дня були підбиті у великій залі міськвиконкому, де урочисто нагороджували стипендією міської ради та міського голови кращих представників миколаївського студентства.

 

 

Раїса ЧУМАЧЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ