У пошуках істини

Официально

  8 Дек , 2009

Як і завжди, плідно і конструктивно працювали на своєму черговому засіданні члени постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики, яку очолює Володимир ФУКС. Ними був затверджений план роботи комісії на 2010 рік, до якого ввійшли складні і досить важливі питання.

 

Депутати вирішили зняти з контролю попередні рекомендації, надані ними. Це і звернення Южноукраїнської міської ради щодо приєднання Центру поштового зв’язку № 5 м. Южноукраїнськ до ЦПЗ № 3 у м. Первомайськ, і стан поштових приміщень у сільській місцевості, і розгляд пропозицій Антимонопольного комітету України щодо здійснення перевірки обгрунтованості встановлених тарифів на послуги міського та приміського пасажирського транспорту на території області.

 

Не залишило байдужими депутатів звернення ветеранів Чорноморського суднобудівного заводу стосовно ситуації, що склалася на цьому підприємстві. Суть його полягає у тому, що інвестором та керівництвом підприємства не виконується колективний договір, не ведеться модернізація підприємства. Гірше того, на заводі скорочено робочий час. Чисельність працівників підприємства неприпустимо скорочена, хоча це не передбачено умовами інвестиційного договору. Йде розпродаж цінного устаткування заводу. Звідси, цілком очевидно, що обласною державною адміністрацією, Мністерством промислової політики України, Фондом державного майна України не вживається належних заходів для виправлення критичної ситуації на ДАХК «ЧСЗ». Враховуючи такий стан справ, депутати вирішили запропонувати облдержадміністрації розглянути звернення ветеранів заводу з метою недопущення подальшого знищення підприємства та вжити невідкладних заходів щодо вирішення цієї проблеми. Рекомендовано це питання винести на розгляд ХХХІІІ сесії обласної ради, куди запросити керівників підприємства та ДП «Суднобудівний завод ім. 61-го комунара», де справи не кращі.

 

Також рекомендовано Фонду державного майна України спільно з робочою групою, міжвідомчою комісією розглянути цю досить складну і серйозну проблему в м. Миколаєві. Міжвідомчій комісії вивчити стан виконання інвестиційного договору та розглянути питання щодо повернення до державної власності підприємства ДАХК «ЧСЗ» та надіслати ці рекомендації Фонду державного майна України.

 

Досить емоційно було сприйнято членами постійної комісії і звернення депутата обласної ради Тетяни Шмакової стосовно відносин ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» зі своїми споживачами. Тетяна Олександрівна проінформувала присутніх про претензійно-позовну роботу щодо споживачів електричної енергії Л. В. Трояновської, Т. М. Мариненко, Т. Є. Чулкової, де, за її словами мали місце факти некоректного ставлення до них з наступним відключенням електроенергії.

 

Свого колегу підтримали й інші депутати, зокрема, Микола Машкін, Олександр Усенко, Енвер Сейтхалілов, які висловили представникам «Обленерго» низку критичних зауважень.

 

Справді, за порушення правил користування електроенергією споживач повинен понести покарання. Але ж ніхто не дає права знущатися з людей, які і так ледве зводять кінці з кінцями, з обуренням говорили члени комісії. Отож члени робочої групи, які займалися цим питанням, постановили рекомендувати ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» проінформувати обласну раду стосовно звернення депутата Т. О. Шмакової з цього приводу. Висвітлити в засобах масової інформації права та обов’язки споживача електричної енергії та енергопостачальника. Надати інформацію щодо роботи консультативного центру енергопостачальної компанії, вказавши її адресу й контактні телефони. Про проведену роботу поінформувати обласну раду до 16 грудня 2009 року. Обласному управлінню у справах захисту прав споживача розглянути звернення депутата обласної ради Т. О. Шмакової щодо претензійно-позовної роботи «Миколаївобленерго» стосовно абонентів Л. В. Трояновської, Т. М. Мариненко та Т. Є. Чулкової.

 

Члени постійної комісії розглянули ще ряд важливих питань, з яких прийнято відповідні рішення.
У роботі комісії взяла участь голова обласної ради Тетяна Демченко.

 

Тетяна КОНОВАЛЬЧУК

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ