В гостях у міліціонерів

Новости

  12 Дек , 2009

З нагоди 18‑ї річниці створення української міліції у миколаївському полку міліції, що забезпечує охорону громадського порядку на вулицях нашого міста, було проведено День відкритих дверей.
До військових правопорядку завітали учні початкових класів загальноосвітньої школи № 12, яка розташована поряд з військовою частиною.
Масу вражень та безліч запитань в учнів викликала демонстрація зразків зброї, засобів активної оборони та спеціальних засобів, які є на озброєнні внутрішніх військ МВС України.
Зі справжнім захопленням та бурхливими оплесками школярі сприйняли показовий виступ бійців‑спецназівці, серед яких були володарі «Крапових беретів»: Денис Мельник та Руслан Стратонов продемонстрували прийоми рукопашного бою та дії під час визволення умовних заручників із рук «терористів».
Діти були настільки вражені виступом спеціалістів кінологічної служби, які показали уміння та навички дресирування чотирилапих підопічних, що не могли втримати своїх емоцій.
У спальному приміщенні патрульного батальйону з уст школярів лунали найщиріші привітання, вірші та пісні на честь української міліції.
Олександр ОЛЕЩЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ