Зразкові студенти

Новости, Общество

  10 Дек , 2009

2 грудня у приміщенні Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбувся фінал та урочисте нагородження лауреатів і дипломантів обласного конкурсу «Кращий студент Миколаївщини-2009». Цей захід організований управлінням у справах сім`ї та молоді і управлінням освіти і науки облдержадміністрації спільно з Миколаївською обласною організацією Національної спілки письменників України. Представники владних структур привітали учасників і побажали їм успіхів та витримки, адже саме вони є розбудовниками своєї держави.

 

 

Вечір розпочали дві пари ведучих: «класичні» та «модернові». Перші вели концертну програму, другі – перебували у «green room», де вітали переможців номінацій, які, в свою чергу, ділилися власними емоціями та переживаннями. Після оголошення кожної номінації глядачі мали змогу насолодитися вокальними і танцювальними виступами.

 

За підсумками оцінювання у шести номінаціях 36‑ти учасників компетентне журі визначило лауреатів обласного конкурсу. Ними стали:
– у номінації «Громадський діяч» – Андрій Кузюк, студент Миколаївського політехнічного інституту;

 

– у номінації «Дизайнер» – Олександр Ольховський, студент Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв;
– у номінації «Наука» – Володимир Каіров, студент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;

 

– у номінації «Спорт» – Дарина Данаусова, студентка Миколаївського державного університету імені В. О. Сухомлинського;

 

– у номінації «Медійник» – Євгенія Дулько, студентка Чорноморського державного університету імені П. Могили.

 

 

Крім основних п`яти номінацій, журі необхідно було визначити ще переможця у номінації «Комплексна характеристика». Кожен із трьох претендентів на перемогу представив власну відеопрезентацію. Зрештою, судді обрали найкращого, а точніше – найкращу. Нею стала студентка Миколаївського державного аграрного університету Аліна Горб. Рішення журі було справедливим, адже Аліна – активна, енергійна та рішуча дівчина. Вона є студентським президентом свого університету, бере участь у різноманітних студентських фестивалях та зльотах, конференціях, університетських і міських заходах. Переможниця висловила подяку організаторам конкурсу, адміністрації університету та своїм друзям-студентам за підтримку і допомогу.

 

Усіх лауреатів обласного конкурсу «Кращий студент Миколаївщини-2009» було нагороджено: переможці у кожній з шести номінацій отримали сертифікати, а всім учасникам вручили дипломи.
Отож усім лауреатам хочеться побажати терпіння та наснаги, не зупинятися на досягнутому й рішуче йти до своєї мрії.

 

Валентина ДОРОШЕНКО

 

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ