ЗВЕРНЕННЯ

Официально

  15 Дек , 2009

депутатів Миколаївської обласної ради
до Верховної Ради України

 

щодо підтримки проекту Закону України «Про основи запобігання та протидії нацизму і фашизму в Україні»

 

Ми, депутати Миколаївської обласної ради, вважаємо, що зареєстрований 20 жовтня 2009 року у Верховній Раді України народними депутатами України від Партії регіонів Царьовим О. А. і Шенцевим Д. О. проект Закону України «Про основи запобігання та протидії нацизму і фашизму в Україні» є актуальним і своєчасним.

 

 

Нюрнберзький трибунал визнав злочинними нацистські організації та назвав їх злочини злодіяннями проти людства. Тому спроба виправдати і героїзувати військові угруповання, що формувалися з українських націоналістів, суперечить міжнародним правовим нормам.

 

Нинішні ідеологічні спадкоємці нацистських прислужників прагнуть переглянути уроки історії і під приводом цієї «ревізії» провести реабілітацію нацистів та їх прибічників.
Спроба возвеличити прихвоснів гітлерівських окупантів, героїзувати їх криваві діяння, представити в очах українського народу як національних визволителів – це наруга над історичною пам’яттю нашого народу, пряма загроза конституційному устрою України, миру і громадській злагоді у суспільстві.

 

Викликає обурення й те, що пропагандистські та організаційні заходи щодо ревізії підсумків Великої Вітчизняної війни проводять державні інституції, за сприяння яких заохочується виправдання колабораціонізму, здійснюється підтримка членів відверто фашистських організацій і формувань.
Вважаємо, що настав час рішучої протидії фальсифікаторам історичного минулого нашого народу.

 

Прийняття вищезазначеного Закону України дозволить на законодавчому рівні запобігти розповсюдженню ксенофобії, міжнаціональної ворожнечі, заборонити пропаганду нацистської ідеології, захистити честь, гідність та безпеку громадян від посягань екстремістських угруповань.

 

Висловлюємо цілковиту підтримку положень, викладених у проекті Закону України «Про основи запобігання та протидії нацизму і фашизму в Україні» і вважаємо, що його прийняття сприятиме громадській злагоді у державі та зміцненню її авторитету в очах міжнародної спільноти.
Враховуючи важливість порушеного питання, звертаємося до народних депутатів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти зазначений законопроект.

 

Прийнято на XXXІІІ сесії
Миколаївської обласної ради
п’ятого скликання
11 грудня 2009 року

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ