Коли різдвяні дива стають реальністю

Новости, Репортер

  12 Янв , 2010

Для дітей свята завжди означають щось загадкове та чарівне. А подарувати дитині маленьку часточку щастя – цілком реально. Головне, що необхідно, – щирість ваших почуттів. Особливо необхідна наша щирість та небайдужість тим діткам, які з різних причин не можуть відчути тепла рідних людей та розділити радість свят зі своєю сім’єю.

 

Діти з Березківської школи-інтернату Кривоозерського району, мабуть, вірять у доброту та небайдужість людських сердець. Цілком можливо, що для них восьме січня стало одним з таких днів, коли надії оживають з новою силою. Не вперше різдвяне свято для діток дарує Миколаївська обласна рада.

 

Минулої п’ятниці 207 дітей приїхали разом з вихователями до Миколаєва. Молодші діти у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі озиралися довкруги. Іскорки в очах дітей ніби говорили про те, що деякі з вихованців Березківської школи-інтернату взагалі ніколи не бачили просторої зали театру, сцени. Так воно і було: більшість дітей відвідувала театр уперше. Хлопці й дівчата із захопленням займали свої місця у глядацькій залі.

 

Довго очікувати не довелось, адже вже за декілька хвилин розпочалася новорічна казка, у якій були і дива, і життєва мудрість, і сміх. Юля, одна з учениць школи-інтернату, з радістю поділилася своїми враженнями: «Ця новорічна казка про те, що потрібно мріяти. Не тільки бідні люди мріють, а й багаті, навіть якщо у них все є».

 

А після перегляду казки діти мали можливість споглядати прекрасний світ тварин у Миколаївському зоопарку. Сімейство котячих привернуло увагу дітей найбільше. Тигри, які є символом цього року, взагалі поводилися так, ніби їм байдуже, що відбувається довкола, бо вони – найвеличніші смугасті кішки. Маленька Ілона розповіла, що їй «найбільше сподобалися леви, тому що вони гарні та сильні».

 

– Завдяки Тетяні Василівні Демченко та депутатам обласної ради ми щороку приїжджаємо до Миколаєва, – розповідає директор Березківської школи-інтернату Кривоозерського району Зінаїда Халімон. – Щоб діти могли відпочити, вони організовують цю поїздку. Дітки дуже задоволені, бо вони знають, що Тетяна Василівна їх дуже любить. Як тільки вона знаходиться десь поблизу школи, завжди приїжджає до нас, намагається поспілкуватися з нашими вихованцями, цікавиться їхнім життям і тим, що нового у школі зроблено. Ми намагаємося виправдати її довіру і зробити так, щоб діткам було добре.

 

А вже після екскурсії у зоопарку дітей запросили на святковий обід у приміщенні обласної ради. Голова обласної ради Тетяна Демченко сердечно привітала вихованців інтернату з Новорічно-Різдвяними святами, Тетяна Василівна зазначила, що обласна рада постійно опікується дитячими будинками та школами-інтернатами області. «Покращилась ситуація із харчуванням, утриманням закладів. Для цього з обласного бюджету виділяється значно більше коштів, вирішено цілий ряд проблем матеріально-технічного характеру. Так, не можна сказати, що ми приділяємо увагу тільки цьому закладу. Всі діти нам однаково дорогі», – наголосила Тетяна Демченко.
Після святкового обіду на дітей чекали солодкі подарунки.

 

Юлія ПУСТОВІТ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ