Надали допомогу одразу двом жінкам

Новости

  26 Янв , 2010

21 січня о 09.20 на пункт зв’язку самостійної державної пожежної частини № 9 по охороні Новоодеського району ГУ МНС України в Миколаївській області надійшло повідомлення про те, що у селищі Новошмідтівка потребує допомоги вагітна жінка. Самі медики дістатись до жінки не могли – сильні опади та снігові замети на дорогах ускладнювали проїзд «швидкої», та ще й населений пункт знаходиться за 36 кілометрів від міста Нова Одеса.
Карета швидкої допомоги доставила медиків до пожежної частини, які о 09.45 на аварійно-рятувальному автомобілі, у супроводі бульдозера «Сталева воля», який розчищав дорогу, виїхали на допомогу 28‑річній Наталі.
У той час, як рятівники долали важкий шлях, надійшло повідомлення про те, що у селі Сухий Єланець, яке знаходиться в п’яти кілометрах від села Новошмідтівка, чекає на допомогу тяжкохвора 55‑річна Олена. О 13.00 рятівники прибули на допомогу вагітній жінці, медики надали їй першу медичну допомогу та всі разом вирушили до села Сухий Єланець. О 13.30 прибули до хворої та доставили її до місцевого фельдшерсько-акушерського пункту, який розташований на відстані 3‑х кілометрів від будинку жінки. Від госпіталізації до Новоодеської центральної районної лікарні жінка відмовилась. Передавши тяжкохвору лікарям, МНС-ники вирушили до Новоодеської лікарні – доставити вагітну. О 14.45 Наталя була доставлена до медичного закладу.

Сообщение:

*

НОВОСТИ