Новорічний турнір із дзюдо

Новости, Спорт

  12 Янв , 2010

26–27 грудня 2009 року на базі спортивної школи з дзюдо м. Снігурівка пройшов « Міжнародний новорічний турнір «Сніжинка» з дзюдо серед юнаків і дівчат». Гостинно приймали учасників господарі турніру.

 

На ці змагання з’їхалося понад 250 спортсменів з Миколаївської, Запорізької, Київської, Львівської, Дніпропетровської, Херсонської областей, Криму, а також з Молдови.

 

Вже церемонія відкриття налаштувала хлопців і дівчат на святковий лад. Юних спортсменів привітав директор Снігурівської спортивної школи дзюдо С.Г. Зіньковський, який знайшов багато теплих слів для учасників турніру, їх тренерів, батьків та привітав усіх з наступаючим Новим роком, благословив спортсменів на безкомпромісну і чесну боротьбу. І ось змагання оголошуються відкритими. Після чого на татамі виходять головні дійові особи змагань – дівчатка та хлопці в білосніжних кімоно. Красиві кидки, прийоми, радість переможців та відчай переможених – усе це було того дня. Блиснули зростаючою спортивною майстерністю переможці цих змагань – Анна Отчиць (у вагових категоріях до 25 та 28 кг), Анастасія Антіпіна (28 кг), Катерина Захарова (36,40 кг), Тетяна Фурман (48,52 кг), Юлія Власенко (52,57 кг), Наталка Шалуєва (63,70 кг), Роман Бойчук, Олександр Ярмак, Стах Саган (46,50 кг), Сергій Кучеренко, Роман Братченко (55,60 кг).

 

У командному заліку серед юнаків І командне місце здобула команда м. Снігурівки, II місце – м. Києва, III місце посіли команди м. Херсона та Молдови.
Серед дівчат І загальнокомандне місце посіли дівчата м. Снігурівки, II – команда Запоріжжя, III місце розділили команди м. Львова та м. Херсона.

 

Влас. інформ.

 

Комментарии:

  1. Снигиревец:

    Переименовать Снигиревку в Зиньковку!

Сообщение:

*

НОВОСТИ