Обласна рада інформує від 12.01.10

Официально

  12 Янв , 2010

8 січня для учнів Березківської школи-інтернату Кривоозерського району сталася приємна та довгоочікувана подія – подорож до Миколаєва та участь у заходах, присвячених Новорічним та Різдвяним святам.

 

Уже третій рік поспіль керівництво та депутатський корпус обласної ради влаштовують для вихованців школи-інтернату таке маленьке свято. Вранці учнів школи біля стін Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру зустріли заступник голови обласної ради В. В. Пащенко та голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Т. І. Бугаєнко, працівники апарату обласної ради. Всередині театру на дітей очікувала різдвяна вистава, яка своїми декораціями та грою акторів створила справді казкову атмосферу для глядачів.

 

Після завершення вистави вихованці школи-інтернату відвідали Миколаївський зоопарк, де їх радо зустріли працівники, які підготували гостям цікаву екскурсію та докладно розповіли про життя найкращого зоопарку в Україні. Напередодні подорожі у дітей питали, чи не бажають вони подивитись на інші цікаві куточки міста, адже зоопарк вони вже відвідували у минулому році, але відповідь учнів була однозначною – краще зоопарка нічого немає.

 

За словами директора школи-інтернату З. В. Халімон, завдяки голові обласної ради Т. В. Демченко та депутатському корпусу цього року шістьма автобусами більше 200 вихованців закладу відвідали Миколаїв, що стало гарним новорічним та різдвяним подарунком для дітей.
Цим приємна подорож не обмежилась – у адміністративній будівлі гостей очікував гарячий обід та солодкі подарунки, які їм вручила голова обласної ради Т. В. Демченко.

 

Тетяна Василівна привітала вихованців школи-інтернату з Новорічними та Різдвяними святами та побажала їм міцного здоров’я й усіх благ, а також наголосила на тому, що депутатський корпус і надалі буде опікуватися усіма школами-інтернатами області.
Голова Миколаївської обласної ради Т. В. Демченко від імені депутатів висловлює подяку за проведення заходів для учнів Березківської школи-інтернату усім, хто брав у них участь, та безпосередньо забезпечив організацію заходів, зокрема:

 

– начальнику державного підприємства «Миколаївський морський торговельний порт» Василю Миколайовичу Капацині;
– депутату Миколаївської обласної ради Івану Андрійовичу Білоусу;
– начальнику обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» Андрію Єфремовичу Кейяну;
– депутату Миколаївської міської ради Анатолію Григоровичу Дюміну;
– директору Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Миколі Антоновичу Кравченку;
– директору Миколаївського зоопарку Володимиру Миколайовичу Топчію;
– Первомайському міському голові Людмилі Григорівні Дромашко;
– директору відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» Віссаріону Володимировичу Кіму;
– начальнику управління ДАІ УМВС України в Миколаївській області Василю Вікторовичу Коваленку.
Прес-служба обласної ради

 

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ