Обласна рада інформує від 14.01.10

Официально

  14 Янв , 2010

Рішенням обласної ради від 26 березня 2009 року № 28 затверджено Положення про відзначення кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області з присвоєнням звання «Людина року Миколаївщини», а також затверджено склад конкурсного комітету.

 

Передбачено, що звання «Людина року Миколаївщини» присвоюється кращим представникам області за значні успіхи у виробничій, науковій, державній, творчій та інших сферах діяльності, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Миколаївщини.

 

Рішенням конкурсного комітету за підсумками календарного року визначаються переможці у 15 номінаціях, зокрема: «Промисловість», «Сільське господарство та промисли», «Охорона здоров’я», «Соціальна допомога», «Освіта та наука», «Культура», «Мистецтво», «Транспорт», «Зв’язок», «Фізична культура і спорт», «Журналістика та видавнича справа», «Місцеве самоврядування», «Правоохоронні органи», «Благодійність» і «Торгівля».

 

Порядком визначення переможців передбачено створення у районах та містах обласного значення відповідних робочих груп з числа депутатів районних, міських рад, працівників райдержадміністрацій та представників громадських організацій, які розглядають пропозиції трудових колективів, установ, організацій, підприємств незалежно від типу, форми власності та господарювання і визначають кращих претендентів на рівні міста та району.

 

До 1 лютого 2010 року районні та міські ради, райдержадміністрації з урахуванням пропозицій робочих груп подають кандидатури до обласного конкурсного комітету.
Експертні групи, які створюються рішенням обласного конкурсного комітету, до 1 березня 2010 року розглядають пропозиції та клопотання, які надійшли, шляхом голосування визначають по 5 кандидатур у кожній номінації та вносять пропозиції на розгляд обласного конкурсного комітету.

 

Не пізніше 15 березня 2010 року конкурсний комітет підбиває підсумки експертного голосування та визначає переможців по кожній номінації.
На засіданні конкурсного комітету визначається дата і місце проведення урочистої церемонії нагородження переможців.
Особі, якій присвоєно звання «Людина року Миколаївщини» у відповідній номінації, вручається нагородна відзнака (статуетка і значок) та диплом.
Обласний конкурсний комітет продовжує приймати матеріали на конкурс.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ