Обласна рада інформує від 30.01.10

Официально

  30 Янв , 2010

27 січня за участі голови обласної ради Т. В. Демченко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту (голова комісії – Т. І. Бугаєнко). 

На засіданні члени постійної комісії підтримали думку щодо необхідності продовження терміну дії обласної Програми реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості на період до 2015 року включно, та запропонували голові обласної ради винести зазначене питання на розгляд чергової сесії обласної ради. При формуванні обласного бюджету Миколаївської області облдержадміністрації рекомендовано передбачити фінансування в розмірі не менше 4 млн. гривень для виконання заходів зазначеної Програми у 2010 році.

 

Постійна комісія також схвалила винесення на розгляд чергової сесії обласної ради питання щодо оголошення 2010 року роком О. В. Суворова на території Миколаївської області. На засіданні рекомендовано облдержадміністрації, управлінню культури облдержадміністрації при формуванні бюджету Миколаївської області на 2010 рік передбачити кошти на виконання заходів, перелік яких мають доопрацювати управління культури облдержадміністрації та Очаківська міська рада.
Крім цього, члени постійної комісії розглянули звернення жителів села Прибужжя Доманівського району, Прибузького сільського голови щодо реконструкції Прибузького будинку культури (яке з виїздом на місце 26 січня вивчала робоча група з числа депутатів обласної ради).

 

Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, постійна комісія обласної ради зазначила, що роботи з реконструкції Прибузького Будинку культури (замовником яких є управління капітального будівництва облдержадміністрації), розпочато у 2005 році, але позитивних зрушень громада села не отримала: дах приміщення закладу протікає, не завершено внутрішні та зовнішні роботи. До того ж, фінансування робіт на об’єкті припинено з 2008 року.
Члени постійної комісії звернули увагу управління капітального будівництва облдержадміністрації на неналежний контроль щодо відповідності будівельних робіт вимогам стандартів та неефективне використання коштів Ташлицької програми.

 

Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації рекомендовано вжити заходів для завершення робіт, терміново надати інформацію про обсяги виконаних робіт на зазначеному об’єкті, використання коштів, перспективи вирішення означеної проблеми тощо. Про хід виконання цих рекомендацій управління капітального будівництва має проінформувати обласну раду до 1 квітня 2010 року. До того ж постійній комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики запропоновано розглянути зазначене питання та можливість включити Прибузький будинок культури до переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Ташлицької програми у 2010 році. Доманівській райдержадміністрації, районній раді спільно з Прибузькою сільською радою при формуванні районного бюджету Доманівського району на 2010 рік запропоновано передбачити кошти на подальше фінансування робіт приміщення Прибузького будинку культури.

 

Аналогічна ситуація склалася із роботами по реконструкції Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Доманівського району, які також проводилися за рахунок коштів Ташлицької програми.

 

Члени постійної комісії рекомендували облдержадміністрації, управлінню капітального будівництва облдержадміністрації, Доманівській райдержадміністрації, районній раді вжити дієвих заходів щодо завершення робіт з реконструкції Богданівської загальноосвітньої школи до 1 вересня 2010 року.
По цих двох об’єктах депутати звернулися до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області стосовно здійснення перевірки якості виконаних робіт, а також до контрольно-ревізійного управління у Миколаївській області – щодо здійснення перевірки ефективності використання коштів.

 

* * *

 

29 січня заступник голови обласної ради В. В. Пащенко взяв участь у нараді по підсумкам роботи головного управління МНС України у Миколаївській області щодо забезпечення державної політики у сфері цивільного захисту населення у 2009 році.

 

Присутніми було зазначено, що, незважаючи на кризовий стан економіки та недостатній рівень фінансування, головне управління МНС у Миколаївській області в минулому році із покладеними завданнями впоралось.
Володимир Пащенко від імені голови обласної ради Т. В. Демченко та депутатського корпусу обласної ради подякував працівникам МНС за їхню вкрай необхідну для держави працю. Зі свого боку, обласна рада рішенням сесії від 16 жовтня 2009 року затвердила Регіональну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Миколаївської області на 2009–2013 роки і надалі буде підтримувати головне управління МНС України у Миколаївській області.

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ