Останнім аргументом сімейної сварки став ніж

Новости, Право

  14 Янв , 2010

Історія всіх шлюбів одна: зустрілись, закохалися, почали жити разом. Сім’я Наталі і Назара не була винятком, лише горілка вносила свої корективи. Обоє добре пиячили, роботи постійної не було, та й не відчували потреби в ній. Жили за рахунок непостійних, раптових заробітків. Хоча й були молоді – та мети в житті собі не ставили, жили одним днем. Але, незважаючи на побутові проблеми, дуже любили одне одного.

 

Вечір розпочинався звичайно: після «хмільного обіду», ще не повністю прохмеліле подружжя почало готуватися до вечері – господиня готувала їжу, а господар швиденько побіг за пляшкою, щоб смачніше було. Коли повертався додому, біля магазину зустрів молодика, довго дивився на нього та не міг згадати, де ж це він його бачив, звідки знає. Поки дійшов до своєї господи, згадав, що це той хлопчина – «суперник», через якого мало не залишився без сімейного щастя – Наталин кавалер, у якого Назар відбив кохану. Лють спалахнула одразу. Ледве стримуючи себе, зайшов до будинку та почав чіплятися до дружини, прискіпливо дивитися, що саме вона готує, чому робить те, а не інше. А потім, взагалі перевів розмову, що, напевно, Наталя ще до цих пір кохає свого колишнього коханого, тому то він і «ошивається» недалеко від їхнього двору, а, можливо, ще й приходить у час відсутності Назара. Наталя все заперечувала, а потім, заморившись доводити свою невинність, просто мовчала і чистила картоплю до борщу. Назара дратувала ця мовчанка, і він напав зі стусанами на жінку. Наталя почала оборонятися. Вдарила чоловіка декілька разів рукою, в якій був ніж… Назар впав на підлогу, але ще дихав. Не гаючи ні хвилини, налякана та заплакана Наталя побігла до сусідів викликати швидку, та карети швидкої побачити Назарові вже не судилося.

 

Снігурівським РВ УМВС порушено кримінальну справу за ознаками ч. 2 ст. 121 КК України (тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть). Подальшу долю жінки вирішить суд.

 

Марина ХЕРОВИМЧУК,
СЗГ УМВС України в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ